2737
2739

ساعت ۱ و نیم بش ایبوپروفن داده بودم تب کرد ۵ شیاف گذاشتم الان باز داغه بنظرتون میتونم شربت بدم 

دیشب خواستن بستریش کنن اونجا شرایطش افتضاح و خودمم مریض توروخدا اگ میتونید کمک کنید

الان زوده پاشوییش کن تبش میاد پایین

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه نده میدونی پاشویه اگر نکردی که حتما کردی بکن

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ی پارچه تمیز بگیر تو ی کاسه آب بریز پارچه رو نمدار کن زیر بغلاش زیره زانوش پیشونیش یکم بزار تبش میاد پایین

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2740
ی پارچه تمیز بگیر تو ی کاسه آب بریز پارچه رو نمدار کن زیر بغلاش زیره زانوش پیشونیش یکم بزار تبش میاد ...

ممنونم باشه 

لرز داره چکارش کنم روشم میپوشم زود دماش میره بالا

ی سره در حال پاشویه ام دیگ واقعا جسمم همراهی نمیکنه  از دیشب بیدارم تا الان فقط ی تایم کوتاهی د ...

چند روزه تب داره🤦‍♀️؟ ی بار بچه منم اینجوری شده بود ۵روز تب داشت ویروس رزوئلا گرفته بود.

چند روزه تب داره🤦‍♀️؟ ی بار بچه منم اینجوری شده بود ۵روز تب داشت ویروس رزوئلا گرفته بود.

از پریشب ن سرفه هم داره رزوئلا نیست فقط گفت ویروسش قویه بیمارستان پر بود از بچه 

ممنونم باشه  لرز داره چکارش کنم روشم میپوشم زود دماش میره بالا

من اگه جات بودم میبردم بیمارستان بستریش میکردم تب خطرناکه، لرزم که داره، گناه داره ببرش بیمارستان

ممنونم باشه  لرز داره چکارش کنم روشم میپوشم زود دماش میره بالا

کاش یکی رو کمک خودت بیاری احتمالا ۴شب اینجوری باشه از پا درمیای عزیزم😓

ی روسری نازک بنداز روش ک سردش نشه بدنش هم داغ نشه 

من اگه جات بودم میبردم بیمارستان بستریش میکردم تب خطرناکه، لرزم که داره، گناه داره ببرش بیمارستان

دیشب برا ی سرم دستاشو داغون کردن کلی خون هم ازش یردن محیطش هم سرد الوده پر بیمار و سر و صدا

2706