2733
2734
سلام دوستان عزیز کسی از بین شما یا آشنایانتون بوده ملاج سر نی نی زود بسته شده باشهدور سر بزرگ باشه و نیاز به عمل پیدا کنه؟ ممنون میشم راهنایی کنید و تجربیاتتون رو بگید
سلام عزیزم مشکل نی نی چیه؟ دور سرش چنده؟ چند وقتشه؟ دکتر بردی چی گفته؟
خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست قاصدک ها روبه یادش میشمردم دیگه نیست خیلی وقته دارم با تنهاییم سرمیکنم ،همه قاصدک ها ی شهر رو پر پر میکنم
پسر کوچک من زود ملاجش بسته شد .یعنی از اول ملاجش کوچک تر از معمول بود .زود فهمیدم و بردمش دکتر .نظر دکتر این بوذ که اندازه مهم نیست بلکه زمان بسته شدن مهمه .رکات بچه و راه افتادن به موقعش خیلی مهمه پسر من یازده ماهگی راه افتاد و خیلی حرکتاش تند بود .الان هم که که کلاس سومه درس و هوشش عالیه و خیلی از برادر بزگترش بهتره .هیچ مشکلی باهاش ندارم .پیشانیش هم جلو نیامد .فقط وقتی به فرق سرش دست میزنم یک تیغه احساس می کنم که اونم گفتن مهم نیست و در خیلیها وجود داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی مون هشت ماه و نیمه اس از دوماهگی دکتر متوجه دور سر بزرگش شدآزمایشات مختلفی دادیم حتی فرستادن آلمان که مشخص شه عقب افتادگی مادرزادی نداره که خدا رو شکر نداشت سه تا فوق تخصص مغز و اعصاب اطفال دیدنش و گفتن سی تی مشکلی نداره ولی متخصص اطفال خودش گفت بهتره ببریدش تهران برا عمل زیبایی بردیمش تهران گفتن عمل میخاد یه ذکتر میگه برا زیبایی یه دکتر میگه جمجمه اش اینقدر بزرگ هست که فشار به مغزش نیاد یه دکترم میگه عمل لازمه بازم میخایم ببریمش بیمارستان مفید و 15 خرداد تا ببینیم دکترهای اونجا چی میگن
2731
من همچین چیزی نشنیدم ولی بیشتر تحقیق کن و هوای بچتو داشته باش براش دعا میکنم که مشکلی نداشته باشه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2740
تواین مدت بیماری عفونی سختی نداشته سرما خوردگی شدید چیز دیگه ای
خیلی وقته اونی که براش میمردم دیگه نیست قاصدک ها روبه یادش میشمردم دیگه نیست خیلی وقته دارم با تنهاییم سرمیکنم ،همه قاصدک ها ی شهر رو پر پر میکنم
پسر منم یه برآمدگی تو ملاجش داره یادم نیست کی ملاجش بسته شد ولی اونو به دکتر و البته دکترای مختلف نشون دادم گفتن مشکلی نیست الان 16 ماهشه و خیلی خوبه همسرمم اون برآمدگیو داره تو فرق سرش پسرم همه حرکاتش هم به موقع بوده من حتی هی مطالعه کردمو به یکی از دگتر گفتم اوتیسمه؟ که کلی باهام دعوا کرد و گفت الکی تا یه نشونه از یه بیماری رو دیدید فورا نگید اون بیماریو گرفتیم!!!!!!!! ممکنه دلایل دیگه ای داشته باشه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
پیشونی جلو اومده نشونه چیزی نیست دورسر بچس که مهمه از یه حد نرمالی نباید بیشتر باشه که نی نی ما از نرمال بالاتره دکتر و بهداشت موقع چکاپ ماهیانه متوجه میشن اگه مشکلی باشهولی بازم اگه حس خوبی ندای یه دکتر نشونش بده دور سر بزرگ دلیل دو تا بیماری میتوهنه باشه هیدروسفالی و بسته شدن زود هنگام ملاج هیدروسفالی یعنی اون منطقه از نخاع که آب دور مغز ازش تخلیه میشه تنگه و آب به خوبی تخلیه نمیشه و دور مغز جمع میشه یا دارو میدن یا عمل مبکنن و شنت میذارن ملاجم که زود ببنده باز دور سر بزرگ میشه و بازم درمانهای خاصی داره
2706