2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها! خونه ام رسیده به مرحله کاشی سرامیک...

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 56 پست
بنظرم لمینت بگیر همه رنگ و مدلی هم داره قیمتش هم با سرامیک چندان فرقی نداره دیگه درز نداره که بخواد کثیف بشه مثل قطعات پازل توی هم فرو میره
أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
برای لای سرامیکا این سرامیکی که گفتم خودم خوشم اومد فروشنده میگفت کالیبره است یعنی بند نمیفته بینش و یه دست میشه رنگشم جوریه که کثیفی رو نشون نمیده قیافشم به نظرم گرون نشون میده ولی متری 18 تومنه
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گروه معماری طراحی بازسازی ایده سازان نوین 0تا100 ساختمان تزیینات ساختمان و دکوراسیون داخلی کناف - رابیتس - نقاشی -کاشی - سرامیک - بلکا - سنگ آنتیک -لمینت -پارکت کاغذ دیواری و برقکاری قیمتها رو مقایسه کنید بازدید و مشاوره رایگان موبایل :09126705904 - 09193961468 تلفن : 44292560-44292567
خدارو شکر که بلاخره قدمهاتو رو چشمهای من و بابایی گذاشتی ... بیصبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم