2733
2734
عنوان

فکر کنم منم کاربر قدیمی شدم 😛

| مشاهده متن کامل بحث + 18866 بازدید | 332 پست

دلم واستون سوخت اوپراجون

سهههه سااال جنگ اعصاب

سهههه سال سر و کله زدن با کاربرای بی اعصابی مِن جمله خودم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من چند ماه از تو قدیمی ترم و 3 بار ترکیدم و با کلی التماس و غلط کردن و چیز خوردن کاربریمو برگردوندن

منم دو بار ترکیدم 

نی نی یار شب میترکوندن نی نی یار ۵ بر میگردوندن 😄

😁
منم شاهد  حمله ها بوودم و معجزس ك جون سالم به در بردي  تورو خيلي دَريدَن انصافا😅

ما تو این سایت حق آب و گل داریم. خود من تو این سایت عروسی کردم تو این سایت حامله شدم تو این سایت زایمان کردم الانم دارم بچمو بزرگ میکنم😂😂😂

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

من اینجا شاهد سیر تکمیلی مراحل زندگی هایی بودم!

"قبل از ازدواج کاربرها تا به همین الان که بچه دار شدن" 

پیش خودم میگم، پس من خیلی وقتِ اینجام!  :)🍃

هر چند فعالیت کمی دارم...

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚