2752
2734
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 261478 بازدید | 13818 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من میخواستم باشگاه برم برا سینه نرم ینی؟؟؟  تاثیر نداره؟  شما راه حلی داری بگو لطفا

نه دیگ بیشتر سینه هات اب میشه ،اخه سینه عضله نیس ک باورزش بزرگ شه 

باسن و بقیه جاهات بزرگ میشه 

راه حلشم ک معلومه فقط اضاف شدن چربی بدن یاپروتز

بیتا جان سلام شب خوش❤ من امروز با یه مشاور طب سنتی صحبت کردم و ایشون گفتن که طب سنتی کالری شماری رو ...

وا چه حرف عجیبی . ما فقط داریم روز به روز بیشتر میخوریم و مسلما با خوردن زیاد ادم چاق میشه من چند ماه پیش تو ۲۰ روز ۳ کیلو چاق شدم . ببخشیدا خیلی مسخره است . ما با تلقین که چاق نمیکنیم فقط داریم نسبت به قبل زیاد میخوریم و چاق میشیم . لطفا انرژی منفی وارد نکنید ما با امید شروع کردیم 

وا چه حرف عجیبی . ما فقط داریم روز به روز بیشتر میخوریم و مسلما با خوردن زیاد ادم چاق میشه من چند ما ...

عزیزم انرژی منفی ندادم اولا

دوما من خودم این روش رو قبول دارم و عضو چالش هستم

سوما من فقد پرسیدم که آیا طب سنتی قبول نداره یا این خانم اشتباه به من گفته

☁️🌈در این دنیا اگر غم هست؛                                                    صبوری کن ، خدا هست!🌱🙂  
2706