2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بچه ها بهم نخندین. دقیقا تفاوت عطر با ادکلن چیه؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
ممنون وفا جون. حالا اصل بودن یک عطر یا ادکلن رو از کجا بفهمیم؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
عزیزم اینا رو حتماً تست کن عالین! در حد 200 تومنه بیوتی از برند کلوین کلاین ریحانا ربل فلور گوچی بای گوچی ساتین از برند لالیک روبرتو کاوالی دو مدل داره سرپنتاین و انیورساری (ببین از کدوم خوشت میاد) play her جاسمین نویر از برند بولگاری
به به چه تاپیک خوش بویی! من جوون بودم دبیرمون یه عطر خوشمزه ای میزد مثه بوی شوکولات یا نارگیل بود فک کنم،اصلا تند نبود که آدم سرش درد بگیره،یکی از همکلاسیا گفت chemestrie ولی هرجا رفتم اون و بهم دادن بو کردم اصلا یه چیز دیگه بود،خلاصة چندساله دنبالشم و نیافتمش،گفتم شاید شما بتونین کمکم کنیدو اسمشو یا یه عطری که چنین بویی بده بهم معرفی کنید!
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
انقدر از ظهر فکر کردم تا اسم یه عطر یادم بیاد سردرد گرفتم ولی بالاخره یافتمش ویوا راک ( جان ریچموند) خنک و شیرینه و بینهایت شیکه فکر کنم کمتر از ۲۰۰ باشه تویین سفید هم خیلی عطرش ملیحه
2706