2733
2734
من میگم به خانواده ها نگیم از طرفی کسی که ای وی اف کرده باید استراحت مطلق باشه حداقل ۳ماه اول  ...

برا ای وی اف اصلا استراحت مطلق نیاز نیست فقط سه روز اول کاشت نباید خیلی کار کرد بعد از چهار ده روز اگه مثبت شد که حامله ای میشه بگی دکتر گفته مراقبت بیشتری بکن

خدایا شکرت🌹
من بخاطر شوهرم آی وی اف کردم نه یک بار ۵ بار طوری که خودمم داغون شدم و هیچ کس به جز خودمو شوهرم خبر ...

بهترین کار همین بود

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا بچه های آی وی اف به جنین طلایی معروفن چون بهترین اسپرم انتخاب و با تخمک لقاح داده میشه. د ...

ممنون 

همراهی نمیخواد؟ یا شنیدم ۳ماه اول استراحت مطلقه و نباید کار کنی رو این حساب گفتم به مامانم بگم و بگم مشکل از خودمه 

اما شوهرم خیلی بچه ننه و میدونم میگه 

جای شما بودم اول مادرشوهرمو حسابی شیرفهم میکردم و به شوهرم میگفتم برو جلوی زبون اون مامانتو بگیر تا ابرو حیثیتتون رو نبردم

توی خاکی که جدال قدرتش مردونه ست، تو برای حق زن بودن من ایستادی..🌱کاربری دست دو نفر هست
2731
ممنون  همراهی نمیخواد؟ یا شنیدم ۳ماه اول استراحت مطلقه و نباید کار کنی رو این حساب گفتم به مام ...

خیلیا بعد از بارداری طبیعی هم استراحت مطلق میشن لزومی نداره جریان آی وی اف رو بگی

ممنون  همراهی نمیخواد؟ یا شنیدم ۳ماه اول استراحت مطلقه و نباید کار کنی رو این حساب گفتم به مام ...

نه عزیزم استراحت نمیخواد شما واسه اطمینان ۳ تا ۷ روز مراقب باش و کارای ضروری انجام بده مثل کارای شخصی خودتون نه اینکه آشپزی و نظافت خونه

بعد از ۱۴ روز تست مثبت بشه مثل باقی استراحت و کارای روزانه خودتون 

اتفاقا کمی فعالیت خوبه چون باعث خونرسانی بهتر رحم به جنین میشه

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه
عزیزم انشالله که هرچیزی که صلاحته پیش بیاد ولی بنظر من به یکی از افراد قابل اعتماد خانوادت که میدون ...

همسر منم واریکسول داشت. عمل کرد اما هیچ تغییری تو ازمایش ایجاد نشده 

شما طبیعی باردار شدین یا ای وی اف؟

ممنون که حالمو درک کردین 

من بچه اول هستم و خواهرم ۱۵سالشه 

به شوهرتون بگید به مادرش بگه مشکل از خودشه تا ساکت بشه  شما هم اگه دوست دارید با هرروشی بشه بچ ...

مادشون دیدن ک پسرش عمل کرده و میبینه هر ماه میره ازمایش 

حقیقتا ن تنها اینا رو بدونه ریز جزییات زندگیو خبر داره چون همسرم ب شدت بچه ننه هسته

مثلا من ب مادرم و خانوادم نگفتم اما شوهرم ۲۴ساعت درحال خبر گذاریه و مطمنا مادرشون نمیگه ک پسرم مشکل داره میگرده دور فامیل و میگه بچه ای وی افی 

زنکه اجاق کور 

ببخشید بعضی اصطلاحات کرمانی میگم و لهجه دار 

همسر منم واریکسول داشت. عمل کرد اما هیچ تغییری تو ازمایش ایجاد نشده  شما طبیعی باردار شدین یا ...

بله عزیزم طبیعی شد

همسر من گرید ۲ بود

از طرفی هم تو کمرش کیست مویی بزرگ داشت که همیشه بدنش عفونی و تب دار بود

یکسال و نیم درمان کردیم ولی جواب نگرفتیم و نظر دکتر همسرم این بود فعلا عمل نمیخواد دارو درمانی کرد و کلا عمل نکرد

دوماه اخر دارو مصرف نکرد 

و کمرشو برای کیست مویی عمل کرد من همون ماه با اینکا میگم دارویی مصرف نکردیم و اقدام خاصی نداشتیم من باردار شدم

چون عفونت کمر  همسرمم باعث میشدبدنش همیشه تب داشته باشه و تب هم باعث مرگ اسپرماش میشد و تا عمل کرد خدا بهمون لطف کرد و نی نی داد

انشالله قسمتت بشه عزیزم

ولی منم مثل دوستان تاکید میکنم اصلا اجازه نده مادرشوهرت بفهمه آی وی اف میکنی 

آی وی اف هیچ ایرادی نداره ولی ایشون با حرفاش شما رو ناراحت و استرسی میکنه که واست اصلا خوب نیست

مادشون دیدن ک پسرش عمل کرده و میبینه هر ماه میره ازمایش  حقیقتا ن تنها اینا رو بدونه ریز جزییا ...

عزیزم پس اول این مشکل همسرتم حل کن

یبار بشین باهاش محکم صحبت کن 

ببخشید قصد دخالت تو زندگیتونو ندارم ولی خب این شکلی اصلا درست نیست

من اینو هم تجربه کردم من مادر شوهرم فوت کرده ولی بجاش یه خواهرشوهر خییییلی😡 دارم و همسرم همه چیزو به خواهرش میگفت ولی من دست و پاشو قشنگ جمع کردم و الان اصلا چیزی به خواهرش نمیگه از زندگیمون فقط مسائل بین خودشون

این شکلی شما یه عمر میخوای عذاب بکشی فردا تو همه چیز بچه میخوان دخالت کنن و نظر بدن نمیشه که 

2706