2733
2734

من ۵ساله بچه دار نشدم 

مادر شوهرم کلی غر زد وکلی حرف زده پیش فامیلاش که اره ایشون رحمش بچه نگه نمیداره و سقط میکنه و نازاست 

در صورتی من حامله نشدم و شوهرم مشکل داره و عمل کرده تنها راه بچه دار شدنمون ای وی اف

با اینکه مادر همسرم میدونه مشکل از پسرشه با این همه همش میگه تو لاغری تو نازایی 

منم سکوت کردم. اما دیروز دکتر گفت تنها راه بچه دار شدنتون ای وی اف هست 

من اصلا دلم نمیخواد مادر شوهرم بفهمه ک قراره اینکار کنیم چون باز میره به همه میگه مشکل از من بوده و تو خانواده همسرم بچه هست ۳ساله بهش میگن بچه ای وی افی کسی اسمش نمیگه (براشون بد جا افتاده)

راستی من به خانوادم نگفتم همسرم مشکل داره 

شما جای من بودین چکار میکردین؟؟

صادقانه جواب بدین 

ممنون از وقتی گذاشتین ❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای یو اف کن عزیزم بهش نگین

شوهرت میدونه مادرش پشتت حرف میزنه

چیزی نمیگه؟؟

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

من بخاطر شوهرم آی وی اف کردم نه یک بار ۵ بار طوری که خودمم داغون شدم و هیچ کس به جز خودمو شوهرم خبر نداره ما چکار کردیم قبلا به همه می گفتیم بچه نمیخوایم بعدم گفتیم طبیعی باردار شدم

2740

اتفاقا بچه های آی وی اف به جنین طلایی معروفن چون بهترین اسپرم انتخاب و با تخمک لقاح داده میشه.

درباره مادرهمسرت هم با همسرت قرار بذارید به هیچ عنوان ایشون مطلع نشن. کاری که جز آبروریزی و حرف تلخ زدن که انجام نمیدن. برید مخفیانه کاراتونو بکنید و وقتی خیالتون راحت شد و باردار شدید بهش اطلاع بدید که از راه طبیعی باردار شدید. لزومی نداره اطرافیان از جزئیات زندگی خصوصی ما مطلع باشن

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
من شوهرم مشکل داشت اشتباه کردیم به خانواده ها گفتیم، رفتیم ای وی اف قبل از کاشت طبیعی باردارشدم، الا ...

من میگم به خانواده ها نگیم از طرفی کسی که ای وی اف کرده باید استراحت مطلق باشه حداقل ۳ماه اول 

بازم نمیدونم 

یا اینکه کسی همراهش باشه 

من ب مادرم میگم مشکر از خودمه ک همسرم عذاب نکشه اما ب مادر شوهرم تحت هیچ شرایطی نمیخوام بگم

عزیزم انشالله که هرچیزی که صلاحته پیش بیاد

ولی بنظر من به یکی از افراد قابل اعتماد خانوادت که میدونی به کسی چیزی نمیگه قضیه رو بگو منم مشکل داشت همسرم دقیقل خانوادش یهو برگشتن به من گفتن دلیل نازاییت باید مشخص بشه در صورتیکه خواهرشوهرم هربار دکتر رفتنم حتی تا عکس رنگی رحمم با من بود و میدید که مشکلی ندارم و مشخص شد همسرم واریکوسل داره

منم به خواهرم گفتم که اون در جریان باشه  ولی پدر و مادر ندونن خیلی بهتره چون خیلی غصه میخورن

بعدم خواستید آی وی اف کنین یجوری برنامه ریزی کنین که خواهرتون پیشتون باشه و تا ۳ هفته بعدش کسی رو نبینید و تا سه ماهگیتون به هیچکس چیزی نگید به امید خدا بعد از سونو ان تی به خانواده ها بگو

ولی من بودم حتما با ۶مسرم به توافق میرسیدم و هیچکس برام‌مهم نبود یا با نظر هم آی وی اف میکردم 

یا کلا بچه دار نمیشدم 

خدا که منو سوپرایز کرد 

از ته دلم دعا میکنم به حق فاطمه زهرا که شمام خبرخوب باردار شدنتو بدی

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه
آی وی اف چیه

تخمک خانم و اسپرم آقا رو در ازمایشگاه لقاح میدن و منتقل میکنن به رحم خانم. تو این روش هم میشه جنسیت رو تعیین کرد هم شانس بارداری خیلی خیلی بالاست.

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !