2737
2739

خیلی نگرانم

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بفرست

عکسش اپلود نمیشه

Papp-a 4862

Beta 89.46

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
2728

اگر کسی اطلاعاتی داره میشه بده من خیلی نگرانم

اینارو نمیدونم باید نمودارا رو بفرستید

نموداری نیست همینطوری عدده

2738
ی عدد نوشته ببین اون‌ چنده . عدد NT

فقط همین دو عددو زده

سلام گلم تو تاپیکات درمورد هماتوم دیدم.من تو سونوهای اولم هماتوم نبود  لک داشتم اما چیزی تو سونوها نبود.هفته پیش یه عالمه لخته و خون دفع کردم با کمردردو دلدرد.اونم نصف شب رفتم فکر کردن سقط کلی معاینم کردن دهانه رحمم یسانت باز شده صبحش رفتم سونو بچه سالم بود فقط یه همتوم شیش میلیمتری پشت جفت که گفت جذب میشه. الان استراحت میکنم اما چون شهرم کوچیکه سونو واز غربالگری نداره شیشساعت راه تا مرکز استان دارم موندم چیکار کنم وقتمم اخراشه باید برم زودتر گیر کردم امشب باز دلدرد خفیف کمردرد و لک داشتم با اینهمه دارو همم میترسم نمیدونم این خونریزی چی بود

سلام گلم تو تاپیکات درمورد هماتوم دیدم. من تو سونوهای اولم هماتوم نبود  لک داشتم اما چیزی تو سو ...

از خونریزی و لکه بینی نترس فقط شیافت هارو سروقت استفاده کن من هم شیافت دارم هم آمپول . اصلا تکون نخور فقط برای دستشویی اونم فرنگی . برای اینکه بخواهی برب غربالگری خوب مجبوری چاره ای نداری . من هروقت میرم دکتر یه بالشت و پتو برمیدارم پشت ماشین دراز میکشم تا وقتی نوبتم بسه و برم داخل. 

از خونریزی و لکه بینی نترس فقط شیافت هارو سروقت استفاده کن من هم شیافت دارم هم آمپول . اصلا تکون نخو ...

بهت چه امپولایی داده؟ من هفته ای یدونه امپول ضد سقط پولونیوم فکر کنم اسمش همینه.روزی دوتا شیافت من به توصیه یه دکتر دیگه روزی سه تا دوفاستونم میخورم هر هشتساعت فقط روزی که امپول میزنم نمیخورم

بهت چه امپولایی داده؟ من هفته ای یدونه امپول ضد سقط پولونیوم فکر کنم اسمش همینه.روزی دوتا شیافت من ب ...

من آمپول پروژسترون روزی دوتا میزنم

من آمپول پروژسترون روزی دوتا میزنم

سلام عزیزم پیاممو دیدی جواب بده خاهشا تاپیک هامو ببین منم هماتوم 8سانتی با خونریزی زیاد دارم امیدی هست بمونه بچم هفته16 هسنمتز هفته 13درگیرشم با خونریزی زیاد

2706