2752
2734
عنوان

به نظرتون رو اقایون هم جواب میده؟؟ نیاز دارم به راهنماییتون

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 34 پست

اصلا نمیخاد به خاطرش بری تهران و کرج بابا یه چیز سادس میره رو صندلی ارایشگاه میشینه  موهاشو کراتین میکنه:/بهترین کراتینم بکنه بعد چند ماه دوباره فر میشه چون موی رفیق خودم همینجوریه و هر چند ماه کراتین میکنه هزینه بالاییم نداره با دویست سیصد تومن کراتین میکنه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا نمیخاد به خاطرش بری تهران و کرج بابا یه چیز سادس میره رو صندلی ارایشگاه میشینه  موهاشو کرا ...

نه عزیزدلم منظورم این بود خودمون کرجیم 

اگر جایی تو تهران کرج باشه میتونیم بریم😅😅

دختری هستم با قلب آبی از تبار آسمانِ آبی💙
اصلا نمیخاد به خاطرش بری تهران و کرج بابا یه چیز سادس میره رو صندلی ارایشگاه میشینه  موهاشو کرا ...

موهای همسرم تقریبا بلند و از بچگی فر بوده 

جوری که میشی صافش کنه دوباره لول میخوره میره تا بالا

2731
حالا موادشو شما میتونی پرس و جو کنی یا گوگل کنی اگه خیلی حساسی اصلابری خودت  بخری بدی ارایشگاه ...

ععععععععه میییشه اینطوووری!!!

مرسی که کفتی عزییزم اینطوری خیالمون هم راحت تره

چقدر از موی فر خوشم میاد😄😄😄😄

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
چقدر از موی فر خوشم میاد😄😄😄😄

من عاااااااااشق موهای فرمممم

یعنیییی عاشقااااا

تا الان به خاطر من فر نگه میداشت 

الان دیگه خیلی موهاش رفته رو مخش 

با اینکه خیلی موی فر دوست دارم ولی به خاطر اینکه راحت شه گفتم یه بار کراتین کن ببین لخت دوست داری یا نه

من موهام از لخت هم لخت تره شدیییید عاشق موی فرم😭😭😭😭😭😭😭

من عاااااااااشق موهای فرمممم یعنیییی عاشقااااا تا الان به خاطر من فر نگه میداشت  الان دیگه خ ...

خوب موهای فر که بهش میاد 

کراتین نکنه

فر قشنگ تره🤩

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2706