2737
2734

خانوما من تو خانواده شوهرم راحت هستم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتیم باهم ، با وجود اینکه برادرشوهرم مجرد هس ، اما هیج وقت نشده که حس کنم با یه دید دیگه به من نگاه کرده یا بخوام موذب باشم‌! 

حتی یبار برادر شوهرم میخواست سفر کاری به خارج از کشور بره و میگفت میتونم یه همراه خانوم هم‌با خودم ببرم ، به من پیشتهاد داد همراهش برم ، حتی شوهرم و مادر شوهرم هم‌موافق بودن و مخصوصا مادرشوهرم اصرار داشت من برم که دخترها و خانوم های شرکتشون همراهش نباشن ! 

اینارو گفتم تا بدونید چقدر جو بینمون صمیمانه و با اطمینان هس!

خواهر شوهرمم حدود دوسال هست که نامزد هست و اوایل فک میکردم چقد حسین پسر خوبی هست و واقعا هم همینجور بود !  تا اینکه این چند ماه آخری یچیزایی ازش دیدم که یکم شک‌کردم ! 

اوایل فک میکردم من اشتباه متوجه میشم ، ولی خب حس خانوما تو این جور چیزا هیچوقت اشتباه نمیکنه

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم بگم خب یا بسه! 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

چند بار شد متوجه یه نگاه های خاص میشدم ، حس میکردم که زیاد توجه میکنه و خیلی حواسش جمع هس به من و زیر نظر داره منو ، اما خب اونقدر پسر پاک و  خوب و با ایمان و اهل نماز و روزه و دعا و این چیزا بود که میگفتم نه بابا من دارم اشتباه میکنم ! 

اصن دلیل اینکه خواهر شوهرم باهاش ازدواج کرد همین چیزاش بود ، وگرنه خیلی موقعیت های بهنر هم داشت

.

خببببب

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2706