2737
2739
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62557 بازدید | 12548 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام منم هستم .من چون بچه شیر میدم . رژیم شیردهی میخوام بگیرم. وزنم ۶۵.۵ باید بشم ۵۷.۵.

سلام عزیزم هرجور خودت میدونی ولی بچه واجب تره فعلا رژیم نگیر فقط به اندازه بخور وورزش کن که وزنت بالا نره ان شاءالله بعد شروع کن بازم خودت میدونی

منم هستم 🖐🏻😁

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
2738
خوش اومدی ..چند کیلویی

85 😑😑😑😑

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
منم هستم 87 کیلو هستم.  البته چند وقته رژیمو شروع کردم 92بودم بچه هم شیر میدم

ایول بهت عالی هستی...ولی کنار رژیم مواظب بچه هم باش که خدای نکرده تاثیر نزاره روش...یکی از دوستان دیگه هم رژیم شیردهی میخاد بگیره با هم رقیب بشید وشروع کنید از هم راهنمایی بگیرید ان شاءالله موفق میشید😊💪

عیب نداره کمش میکنیم 😊💪

انشالله ❤

2706