2733
2739

دوستم...بخاطر من دعوا کرده 

یکی انگار برگشته حرف زشت زده راجبم اونوقنم من مغازه بودم داشتم خرید میکردم گفتن اون دختره ک داره خرید میکنه شال قرمزه چ چیزیه و یه حرفایه چرت دوستم.. شنیده بهش برخورده رفته زده جفتشونو یکیشون رضایت داده یکیشونو زده تو صورتش زیادم چیز جدی نشده امروز پسررو تو قلیون سرا دیدم هرکاری میکنیم رصایت نمیده دیشو میخاد۵۰ملیون دیشه بخدا دیونه شدم نمیدونم چیکار کنم😭😭😭بهش میگم نداره میره زندان میگه به من چه بره باید تاوانشو بده ولی تقصیر اون بود حرف خیلی زشتی زده اونم زده دارم میمیرم دیگه کاری ازدستم برنمیاد دوستم کسی پشتش نیست هیچکسی نیستش فقط خودشه خیلی دلم براش میسوزه دارم داغون میشم

دستشم خالیه پول نداره دیشو بده 

برو از وکیل مشاوره بگیر!شاهد جور کن که اون حرفو زدن چون بعضی حرفا هم دیه داره

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

تو صورت ۵۰ میلیون؟

این دیه یه دماغ کامله!

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
بهشون گفتم شکایت میکنم گفت نهایتش میرم زندان ولی دیمو تااخر میگیرم

برو وکیل مشاوره بگیر هزینشم کمه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
شما اعاده حیثیت بکن درباره ی حرف زشتی که زده اگر شاهد داشته باشی جریمه نقدی و زندانی داره 

بهشون گفتم منم شکایت میکنم گفت نهایتش زندانه  ولی تا اخر دیمو میکیرم 

تازه من مطمعا نیستم از ۵۰ملیون بیشتره من حدودی گفتم اندازه۸۰تومنه

غلط کرده از وکیل دادگاه استفاده کن

برای جوش و لک هر درمانی میدونین بهم بگین اسیر شدم ۴ساله دارم درمان میکنم (خدا🙏🤍)
2706