2752
2734
عنوان

شما از کجا عطر اصل می خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4456 بازدید | 22 پست
شوشو صاحب اش را میشناسه . مطمئن هستم که اصل اصله.
خیــــــــر و نیـــــــکی هم اکــــنون از طریــق راه هـــای منتــــظره و غیـــــــر منتــظره در زندگـــی ام جریـــــان می یابــــد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فروشگاه تیبا تو هایپراستار
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!

لطفا از دیجی کالا عطر نخرید.  متاسفانه علی رغم تبلیغات گسترده مبنی بر اصل بودن کالاهاشون،  عطر فیک رو با قیمت اصل ارسال میکنن.  من که تجربه ی تلخی داشتم. به محض باز کردن جعبه متوجه تفاوت فاحشش شدم. حتی شبیه عطر های فیک درجه یک هم نبود.  شیشه مات. دربش اصلا بسته نمیشه و با زور باید کلی باهاش کلنجار رفت تا بسته بشه. دربش به جای اون شیشه براق و زیبا از پلاستیک بیکیفت ساخته شده، حلقه طلایی دورش پلاستیک رنگ و رو رفته است و بوش هم که هیچ شباهتی به اصلش نداره. 

دیجی کالا متقلب،  دیجی کالا دروغ گو، دیجی کالا دزد، دیجی کالا توهین به اعتماد خریدار

لیلیوم و ریحا پرفیوم دوتا کلاهبردار بزرگ ان . هرگز از اینا خرید نکنید از ریحا عطر خریدم یک ثانیه ماندگاری نداره و روغنیه . داد میزنه فیکم . همه کامنت های پست های اینستاگرام و سایتشون هم همه فیک ان . خودشون می‌نويسن و از این ور اون ور کپی میکنن . برای مثال شما کامنت های موجود در عطر twilly رو با کامنت های سایت عطر افشان مقایسه کنید . بعد پرداخت هزینه متوجه شدم کلاه بردارن خواستم کنسل کنم که ۶ هفت روز کش دادن جواب ندادن و پاسکاری کردن و بعد گفتن ارسال کردیم نمیشه . مبادا از این کلاه بردارا خرید کنید