2737
2739

بچه ها تازگیا خیلی دچارش میشم. تاوقتی شوهرم باشه هیچ اتفاقی نمیفته ولی همینکه میره سرکار بعدش که من تنها میشم می خوابم بختک میاد سراغم.به پهلو هم میخوابم مثل بقیه نیست که بیفته روم ولی به شکل های ترسناک میاد سراغم زیر بالشم هم دعا گذاشتم فایده نداره. یه بار به شکل اون جنه تو فیلم کینه اومده بود سراغم یه زنی با لباس سفید و موهای بلند داشت می اومد سمتم منم کلی سوره میخوندم اما اونا فقط جلوی اومدنش به سمتم رو کنترل میکرد همینکه یه لحظه خوندنم قطع میشد دوباره حرکت میکرد سمتم. امروز هم به یه شکل ترسناک دیگه اومد داشت پهلوهامو چنگ مینداخت تو خواب داشتم از پهلو درد میمردم. توروخدا کسی تجربه داره بگه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توخواب میبینی؟

تو خواب نیست کاملا بیدارم اطرافم رو می بینم نمیتونم تکون بخورم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

بختك فرق داره

برا منم اتفاق افتاده بود ماه رمضون

نميشه گفت بختك وقتي خوابت كم باشه يا خستگيت زياد باشه بخوابي اينجوري ميشه

اون لحظه انگار يه چيز رو قفسه سينت نشسته

نه ميتوني حرف بزني نه ميتوني حركت كني

انگار هم زبونت هم بدنت قفله

حتي ابجيم كنارم نشسته بود

ميديدمش ك بيداره ميخواستم بهش بگم نميتونستم

خيلي بد بود خيلي

تو خواب یا بختک ک میفته روت میبینی؟

نه کاملا بیدارم

2738
منم قبلنا تنها بودم خیلی زیاد دعا گرفتم خوب شد

چه دعایی

بختك فرق داره برا منم اتفاق افتاده بود ماه رمضون نميشه گفت بختك وقتي خوابت كم باشه يا خستگيت زياد ...

منم تقریبا این حالتارو دارم ولی روم نمیفته، خیلی به شکلهای ترسناک می بینم داره میاد سمتم منم نمیتونم حرکت کنم

تو خواب نیست کاملا بیدارم اطرافم رو می بینم نمیتونم تکون بخورم

یاخدا یعنی باچشم میبینی؟وای خدا چهار قل بخون ایه الکرسی انشالله ردبشن برن

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
قرآن رو بزار کنارت

نمیدونم چرا متوجه شدم انگار از قرآن نمیترسن

منم تقریبا این حالتارو دارم ولی روم نمیفته، خیلی به شکلهای ترسناک می بینم داره میاد سمتم منم نمیتونم ...

خیلی بد میشه یمدت کابوس من بود سعی کن تنها نخابی

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
یاخدا یعنی باچشم میبینی؟وای خدا چهار قل بخون ایه الکرسی انشالله ردبشن برن

درواقع میخابه اینطور میشه ولی هوشیاره

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
2706