2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔من با اقايي دو سال بودم اشنا هم بود اومدن خواستگاري و مامانش بهانه اورد ك بهم نميخوريم ولي هنوز با ...

حتما درست میشه، منم هفت خان رستم رو گذروندم تا با عشقم ازدواج کردم، عشق اگر واقعی باشه همیشه پیروزه 😍😍 اونقدر تمام خواستگار ها رو رد کردم و قاطع گفتم ازدواج نمیکنم که مطمئن شدن یا اون یا هیچکس کوتاه اومدن، حالا شما هم با هم فکری و کنار هم بودن درستش میکنید ایشالا، فقط صبر و عشق 

2742
ای ول پس برا منم بفرستید نی نی بده بم خدا 

ای جانممم ایشالله زود نی نی دار بشی😍🌹

یه صلوات برای ظهور میفرستی؟ 💚                         اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم⁦❤️
حتما درست میشه، منم هفت خان رستم رو گذروندم تا با عشقم ازدواج کردم، عشق اگر واقعی باشه همیشه پیروزه ...

عاشق هميم ولي مشكل اينجاس دو سال ب خانوادش فشار اورد با سختي و بهم خورد الان ميگه نميدونم از كجا و دوباره چطوري شروع كنم ميگه بهم فرصت بده😔بخدا اينقدر ميخوامش ك نگو روزي ك بهم خورد گفت ميرم انگار جدي به صلاح نيست ولي بهش گفتم بمون و گفتم بخدا درست ميشه الان ٦ ماه گذشته و رابطمون خيلي بهتر شده جوري ك همين امشب بهش گفتم تو شوهر مني فقط اونم گفت اره پس چي،بعضي وقتا خيلي خوبه بعضي وقتا هم كلافه ميشه😔

2738
عاشق هميم ولي مشكل اينجاس دو سال ب خانوادش فشار اورد با سختي و بهم خورد الان ميگه نميدونم از كجا و د ...

حق دارید، از مشاور هم میتونید کمک بگیرید ما اون تایم مشاور خیلی کمک کرد بهمون 

حق دارید، از مشاور هم میتونید کمک بگیرید ما اون تایم مشاور خیلی کمک کرد بهمون 

بهش گفتم بريم گفت نميخواد اون بار مگه مشاور درست كرد خودم كردم الانم صبر كن تا خودم به نتيجه برسم

اينو گفت

فرستادم گلم حاجت روا باشی بیاین تاپیک یکی مونده به اخرم

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2706