2752
2734
عنوان

توروخدا شما هم بیاین قضاوت کنین من مقصرم یا یک دکتر نامدار !!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 26 پست
ممنونم عزیزانم امیدوارم هیچکسی همچین تجربه ای نکنه ، چقدر بده آدم به یکی اعتماد کنه و اون ...

تیارا جون فکر نمی کنم یه دکتر بیشتر باشه که اول 4 تا نمونه از رحمت می گیره بعد به همه هم می گه خشکیه رحم داری

نمی دونم درسته که اسمش و بگم یا نه به نظرت درسته بگم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ماریا جون
اصلا خودت رو ناراحت نکن عزیزم واگذارش کن به خدا
هیچ مشکلی از تو نیست اینو مطمئن باش گلم
تو خیلی خانومی کردی هیچی نگفتی من اگه بودم مطبش و رو سرش خراب می کردم نامردو
خواهش می کنم خواهش می کنم اسم این عوضی رو بگو
تا هیچ کسی ریخت این حیووون و نبینه خواهههههههششششش
اولین صدایی که می شنویم صدای تپش قلب مادرمونه .....!!!!!
ماریا جون من هم مثل توام و از معاینه وحشت دارم و کلا خیلی میترسم و بدم میاد به خاطر این موضوع هم 4 تا دکتر عوض کردم. الان سه ساله که میرم پیش دکتر جعفری نسب (88844158) دکتر فوق العاده ای و من همون اول بهش گفتم که خیلی میترسم اون هم خیلی رعایتم میکنه و جالبه که هر بار میرم پیشش یادش هست که من بدم میاد. نمیگم الان دردم نمیاد اما اینقدر اخلاقش خوبه و آدمو رعایت میکنه که دیگه برام غیر قابل تحمل نیست. الان هم که یک دختر 7 ماهه دارم از کار سزارینش خیلی رازی بودم و از روز سوم هیچ دردی نداشتم و میتونستم کارامو خودم انجام بدم.
بله مهرک جون از نحوه درمانش متوجه شدی ؟

دوستان عزیزم ممنون از همه حرفهاتون

این دکتر از نظر طبی دکتر خوبیه و تومطبش از شهرستانهای دور و نزدیک خیلی می یان و من جلسه چهارم بود که پیشش می رفتم سه جلسه اول خوب بود ولی از شانسم نمی دونم اونروز چش بود
به نظر من اصلا پیش دکتر مرد نرو .

آخه آدم روش نمیشه . دکتر زن بهتره چون میدونه اون درد چطوریه و اذیتت نمیکنه

واقعا خاک بر سرش . بهش میگفتی کثافت تو داری کلی پول از من میگیری . معلومه تو این ساعتایی که وقف منه باید نوکریمو بکنی عوضی
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....