2733
2734

بچه ها بیاید باهم برنامه ریزی کنیم از الان بخونیم برای کنکور بگید پایه چندمین باهم بخونیم ی وقت خاص بزاریم و مشکلات درسیمونو باهم حل کنیم و اون درسایی ک ضعیف هستیم رو باهم مشکلمونو حل کنیم 

😍😁

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚
الان میخای بخونی برا کنکور؟

کم کم شروع کنم ب خوندن ک جا نمونم😁😂

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یازدهم انسانیم هفته بعد فقط امتحان دارم😂😢

خوشبختم منن دهمم 

خب میخوای ی اکیپ بشیم ؟؟ هر روز هم گزارش بدیم و مشکلاتمونم باهم حل کنیم؟؟

ساعتشو باس زیاد کنی

حب من دهمم روزی چند ساعت بخونم و روی چه درس هایی متمرکز باشم؟

ببخشید میزنم تو ذوقت ولی خدایی برای چی میخوای ادامه بدی  این همه فارق التحصیل بیکار  به ...

عریزم 

میخوام مترجمی بخونم... و اگر نشد هم چون برای ایلتس میخوام بخونم عیبی نداره

2738
عریزم  میخوام مترجمی بخونم... و اگر نشد هم چون برای ایلتس میخوام بخونم عیبی نداره

خوبه که هدف داری عزیزم آفرین ببخشید زدم تو ذوقت 

پر انرژی به کارت ادامه بدا

وزن ۷۴ وزن هدف اول ۷۰ هدف دوم ۶۷ هدف سوم ۶۴اسم کاربریم یه گیاه داروییه
خوشبختم منن دهمم  خب میخوای ی اکیپ بشیم ؟؟ هر روز هم گزارش بدیم و مشکلاتمونم باهم حل کنیم؟؟

من تنها کتابی که مشکل دارم ریاضی معلم یه جوری درس میده که واست کلاس خصوصی بزاره و پول بگیره

خوبه که هدف داری عزیزم آفرین ببخشید زدم تو ذوقت  پر انرژی به کارت ادامه بدا

ن عزیزم ای حرفا چیه 

حتما میدونی چیه حدقل ۴ روز دیگ حسرت نمیخورم ک چرا ادامه ندادم

من تنها کتابی که مشکل دارم ریاضی معلم یه جوری درس میده که واست کلاس خصوصی بزاره و پول بگیره

من ک کلا ریاضی رو نمیفهمم 

اصلا اسم ریاضیو نیار😂