2733
2739
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28177 بازدید | 3288 پست
من تا ۴ سال پیش روشم مثل خیلی از شما بود .محبت می کردم و می گذاشتم به حساب اینکه.. وظیفه دارم به همه ...

😍😍😍😍عالی احسنت

یه چیزی بگم نمی دونم موافق باشید یا نه ولی از یه سنی به بعد همه مون به همین نتیجه می رسیم برخلاف تصور عموم خانمها سی سالگی اصلا بد نیست بعد از ۳۰ سالگی میفهمی که به فکر خودت باشی بی خیال بقیه

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
بچه ها جون میخوام یکم از امروزم براتون بگم😍 من دو سه هفته ای میشه درگیر کار و سفر و … بودم  ...

چه قدر فعالیت مفید 

منم امروز ۳کیلو سلزی پاک کردم ،دو بسته آشی برداشتم گذاشتم فریزر ،یک بسته دلمه ای برداشتم ،برای شام یکم اش رشته پختم 

دخترمو بردم حموم ،کلی لباس تاکردنی دارم که هنوز تانشدن 🤣

یکمم کتاب ویکتوریا رو‌خوندم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😍😍😍😍عالی احسنت یه چیزی بگم نمی دونم موافق باشید یا نه ولی از یه سنی به بعد همه مون به همین نتیج ...

اره حالا که دقت میکنم   میبینم  سن هم مهمه 

من ۲۷ سالمه ولی دخترخالهدهام که بیشترین ارتباطو باهاشون دارم ۳۳ و ۳۶ سالن میبینم که اونا نظراتشونو با من فرق داره و اونا بیشتر برای خودشون ارزش قایل هستن. 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اره حالا که دقت میکنم   میبینم  سن هم مهمه  من ۲۷ سالمه ولی دخترخالهدهام که بیش ...

بله واقعا همین طوره بعضی چیزها به مقتضای سن اتفاق میفته از وقتی از ۳۰ سالگی گذر کردم خیلی حالم خوبه 

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2728
👏👏👏👏👏👏👏👏چقدر خوبه که دوستانی مثل شما پیدا کردم.🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عزیزی😘😘

منم خیلی خوشحالم که آشنا شدم باهاتون و این تاپیک رو دیدم 😍😍

نور خواهی مستعد نور شو.... 
فکر کنم مردها اکثرا اینجورین فقط کافیه نقطه ضعف پیدا کنند از همون استفاده می کنند 

هیچ کس مثل شوهر من تلافی جو نیس 

میدونه نقطه ضعف من خونواده ام 

اوایل دخترم براش سلاح بود تا چیزی میشد با بچه تهدیدم میکرد ولی از تابستون امسال فهمید دخترم برام نقطه ضعف نیس ،با اینکه بزرگترین ضعفمم دخترمم 

هیچ کس مثل شوهر من تلافی جو نیس  میدونه نقطه ضعف من خونواده ام  اوایل دخترم براش سلاح بو ...

قلبم درد می گیره وقتی زنی رو اسیر دست یه مرد می بینم

پس نذار نقطه ضعف بیفته دستش ولی به طور موقت به دردت میخوره چون پنهان کردن زیادی احساسات هم آدم فرسوده می کنه از یه مشاور کاربلد کمک بگیر

قلبم درد می گیره وقتی زنی رو اسیر دست یه مرد می بینم پس نذار نقطه ضعف بیفته دستش ولی به طور موقت به ...

ممنونم عزیزم 

2740
ممنونم عزیزم 

💖🌻

سحر جون  الان کل خانواده همسرم حتی نوه ها باهم بر علیه منن  به ظاهر با من خوبن و منم با ...

چقدر بد... چرا ادما فکر نمیکنن ی روزی میخان جواب بدن؟ 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
اره حالا که دقت میکنم   میبینم  سن هم مهمه  من ۲۷ سالمه ولی دخترخالهدهام که بیش ...

وقتی ازدواج کردم تو 22 سال بودم 

همسرم رو از دل وجون دوست داشتم و دارم و این که ما با هم فامیل هستیم. 

من زیاد اهل این نیستم که اینجا درد دل کنم یعنی کلا شخصیتم یه طوری هست که مشکلاتم رو زیاد بیان نمیکنم و در لحظه حلش میکنم اگر تلاش کردم و نشد کلا میریزم دور چون این طوری احساس آرامش بیشتری میکنم. فقط در همین حد بهت بگم تو اون سن و سال و اوایل عقد اذیت میشدم فکرم درگیر میشد حسابی نه از طرف همسرم بلکه بخاطر تفاوت اصول زندگی و خانواده ها 

گاهی روزا به گوشم می‌رسید یکی از نزدیکانم گفته فلانی چه صبری داره ولی میدونی صبر نبود در واقع خود خوری میکردم بابت هر اتفاقی که باب میلم نبود غصه میخوردم 

یه جایی که پخته تر شدم فهمیدم روشم اشتباه بوده تغییر رویه دادم برا چیزهایی که ربطی به من نداشت و نمیتونستم عوضش کنم دیگه حرص نخوردم... توقعم رو آوردم خیلی پایین... حرف دیگران دیگه برام مهم نشد... فهمیدم بعضی از رفتارهاشون نهادینه شده ست و شکل گرفته دیگه تغییری نمیکنه در واقع جزو شخصیت و فرهنگشون هست پس پذیرفتم 

جایی که باب میلم نبود مخالفتم رو ابراز کردم و کم کم به بقیه فهموندم چه طور باید باهام رفتار بشه 

الان خیلی خیلی اون اوضاع مساعد شده. 

در واقع کار خودم رو میکنم و احترام نگه میدارم و همون طور احترامم همیشه حفظ میشه 

اگر جایی احساس کنم داره بهم بی احترامی میشه شرکت نمیکنم هر کسی هم که میخواد باشه برام فرقی نداره. 

و الان تو 30 سالگی میفهمم که چقدر گاهی حساسیت بی جا داشتم و موضوع با گفتگو حل می‌شده. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
عزیزم چقدر کدبانویی👏👏👏👏👌👌🌹🌹🌹 ،این ایده که گفتی حبوات رو میپزی و فریز می کنی تا وقتی کسی برا ...

مرسی عزیزدلم♥️

تا اونجایی که بتونم بدون اعلام به همسرم رفت و آمدمو خیلی کم کردم 

سالی سه یا چهار بار دو سه روزه میرم و جلوشون زیاد خرید نمیکنم و حرف نمیزنم اما خب اونا همچنان کار خودشون رو پیش میبرن با تیکه و کنایه و دوبهم زنی

بازم ممنونم که شنیدید حرفامو❤️

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
چه قدر فعالیت مفید  منم امروز ۳کیلو سلزی پاک کردم ،دو بسته آشی برداشتم گذاشتم فریزر ،یک بسته د ...

😍

به به نوش جانتون🥰

منم بیشترکارامو انجام دادم ولی مونده یکسری کارا که فردا هم تعطیله انجامش میدم❤️

دلم میخواد اول هفته با حوصله و آرامش شروع کنم و کار خاصی نداشته باشم خونه جز آشپزی و به خودم رسیدن و مطالعه

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
2706