2737
2734

طلا مثقالی چنده؟

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
دمت گررررررررررم دختر حقا که توکیویی       یه مشورت ازت میخوام خواهر من ماهی 4 د ...

قربونت برم عزیزم😍

ببین تو بلند مدت به نظرِ من همش سوده .من خودم رو طلای دست دوم  و سکه سرمایه گذاری کردم .دست دوم خوبیش اینه تو این دوسال ازش استفاده هم میتونی بکنی و این خودش خوبه .

اگه ادمیزاد خودش نتونه حقشو بگیره ،از آهش هم کار خاصی برنمیاد😉🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزیزم😍 ببین تو بلند مدت به نظرِ من همش سوده .من خودم رو طلای دست دوم  و سکه سرمایه ...

خواهر بدیه من اینه طلاباز نیستم ابدااا   

ولی خب تا اخر سال شوهر میکنم جلوی قوم شوهر که ترک هستن باید خودی نشون بدم

خواهر بدیه من اینه طلاباز نیستم ابدااا     ولی خب تا اخر سال شوهر میکنم جلوی قوم شوهر که ...

طلا اینجوریه نخری تو نخش نیستی بخری میفتی تو نخش😅ولی دقت کن دست دوم بدون اجرت سعی کن چیز سالم و قشنگ بگردی پیدا کنی هول نشو 

اگه ادمیزاد خودش نتونه حقشو بگیره ،از آهش هم کار خاصی برنمیاد😉🙃
2731
طلا اینجوریه نخری تو نخش نیستی بخری میفتی تو نخش😅ولی دقت کن دست دوم بدون اجرت سعی کن چیز سالم و قشن ...

میرم یه جایی سمت امیراباد هست خالم از اون طلا دست دوم میخره 20 ساله ... خیلی معتمد و خوبه .. از همون میخرم خواهر

بوووس بهتتتت توکیو جونم