2737
2739

میدونم میکنید . حتی سالی یکبار . ولی میدونید که روانمون هم کلی کشو و کمد و کابینت داره ؟ میدونید در درون ما یه انباری بزرگ هست که از بچگی تمام احساساتمون رو انداختیم اونجا ؟ میدونید درش بسته س وبه تدریج نمور شده؟ میدونید اگه اونجا رو نتکونیم و گاهی وسایل اونجا رو بیرون نیاریم تا هوا بخورن، اون تو میگندن و هر کی بهمون نزدیک بشه بوش اذیتش میکنه؟ و هر چی نزدیکتر اذیتشم بیشتر؟ اینو خودمون در مواجهه با همه تجربه کردیم . مخصوصا همسر . و رفیق صمیمی. برای همینه که میگن تا با یکی سفر نری یا باهاش همخونه نشی نمیشه کاملا بشناسیش. 

میدونید که هر چی سنمون بالاتر بره اونجا پرتر میشه و دیگه با بو خلاصه نمیشه و کم کم میزنه بیرون؟ اینو هم خودمون تجربه کردیم مخصوصا در مورد والدینمون . 

برای همینه که میگن افراد هر چی پیرتر میشن اخلاقشون عجیب غریب و بچگونه میشه . 

تمام خصوصیاتی که تونستن سرکوب کنن  ظاهر میشه یا تشدید میشه . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای درک بهتر موضوع اول پادگیر  کست باکس رو  تو گوشیتون نصب کنید . 

بعد پادکست یونگ نگار رو پیدا کنید و هر شب یک قسمتش رو گوش کنید . اجراش شاید خیلی عالی نباشه . گاهی مسائل مدهبی قاطیش شده باشه و داستاناش به نظر به درد نخور بیان . اما گوش کنید . زندگیتون عوض میشه . 

2738

اگر بچه دارید یا قصد بچه دار شدن دارید به این موضوع اشراف پیدا کنید . یک فرد با انباری پر تحویل جامعه ندید . از یه فرد با انباری پر انتطار رفتار نرمال ،موفقیت و شادی نداشته باشید .‌💜