2737
2734

دارم عکسا و فیلمای حنابندون و عروسیم و میبینم 😑

تا چ حد ی آدم میتونه زشتوک باشه آخه

باور کنین میمون مجلس منم 😖🥴

خدایی خیلی لاغرم آرایشگرم ک رید.....بهم 

پ ن:همش به این فک میکنم ک ملت منو اونشکلی میدیدن😶همونقدر زشت همونقدر میمون......

چقدم اونروز احساس زیبای خفته بودن داشتم آخه  🤮🤣🤣

واقعا بچه ها لاغری به بعضیا اصلا نمیادا اصلا (ب بعضیام خیلی میاد)

خداروشکر ک الان چاق شدم 

پسرم رادین

مردم از خنده😂😂😂😂

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد لاغرم خوب نیس واقعا راس میگی من دوران دبیرستان خیلی لاغر بودم دوران بلوغمم بود 

زشت ب معنای واقعی کلمه بودما

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731
2740
زیاد لاغرم خوب نیس واقعا راس میگی من دوران دبیرستان خیلی لاغر بودم دوران بلوغمم بود  زشت ب معن ...

منم مث خودت باور کن الان روزی خدارو هزار مرتبه شکر میکنم چاقیدم و از زشتی رهایی یافتم😂😂

پسرم رادین
منم مث خودت باور کن الان روزی خدارو هزار مرتبه شکر میکنم چاقیدم و از زشتی رهایی یافتم😂😂

🤣🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
الان قد ووزن چنده  من حاضرم انقدر لاغر بشم استخون ولی حیف اصلا نمیشه

۱۶۴ ۱۶۵ قدمه تقریبا وزنم ۴۹ بود موقع عروسیم بینیم گنده 

اووووه زشت بتمام معنا

الان ۷۵ یعنی ۲۰۰ درجه عوض شدما خیلی خوب شدم

پسرم رادین
۱۶۴ ۱۶۵ قدمه تقریبا وزنم ۴۹ بود موقع عروسیم بینیم گنده  اووووه زشت بتمام معنا الان ۷۵ یعنی ۲۰ ...

الان یعنی ۷۵ کیلویی 

بله که ۲۰۰ درجه تغیرمیکنی ۲۵ کیلو اضافه کردی🤣🤣🤣

البته  باید ۱۰ تا کم کنی چاق نیستی الان 🤔🤔

الان یعنی ۷۵ کیلویی  بله که ۲۰۰ درجه تغیرمیکنی ۲۵ کیلو اضافه کردی🤣🤣🤣 البته  باید ۱۰ ت ...

ببین یعنی خیلی چاق شدن تو قیافه اثر میزاره ها 

ی کیلومم نمیذارم کم شه واقعا وختی به اون دورانم و بینی تو آفسایدم فک میکنم نمیخام یه گرمم کم کنم

میدونی استایل بدنم جوریه ک شکم پهلو نیاوردم و فقط بازو و با...لپم چاق دیده نمیشم

پسرم رادین
ببین یعنی خیلی چاق شدن تو قیافه اثر میزاره ها  ی کیلومم نمیذارم کم شه واقعا وختی به اون دورانم ...

باشه 

ولی چاقی هم خیلی بده نزار بیشترازاین وزن بگیری ورزش کن چندسالته 

من ۱۷۰ وزن ۷۲ ۷۴هستم چاق 

باشه  ولی چاقی هم خیلی بده نزار بیشترازاین وزن بگیری ورزش کن چندسالته  من ۱۷۰ وزن ۷۲ ۷۴ه ...

باهات موافقم عزیزم نه خشگل خانوم اصلا نمیخام چاق شم اطرافیان میگن ۷۰ بشی خوبتری 

۲۳ سالمه 

ماشالله قدت و وزنت عالیه کاملا متناسب

پسرم رادین
2706