2733
2734

پسرم ۵ماهشه هرجامیبرم میگن رفلاکس داره البته استفراغ نمیکنه توده روزیه بارمثلااستفراغ میکنه یه دکتربردم نکسیوم دادبه زحمت ازترکیه گیراوردیم دیروزبردم یه دکتردیگه امپرازول داده ساشه رومیگه توشیشه بده پسرم هم چون شیرخودم میخوره بلدنیست شیشه شیربخوره چکارکنم کدوم بدم ازکدوم بهترنتیجه گرفتین

امپرازولو تو آب حل کن قاشق قاشق بده بخوره. نکسیومم تجربه ندارم. بزا رفلاکس عرق بادرنجبویه هم عالیه من به پسرم میدادم شمام خواستی امتحان کن

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنده متوکلوپرامید، رانیتیدین، لانسوپرازول، موتیلیوم رو امتحان کردم و در نهایت به پسرم نکسیوم دادم. نمیدونم بهتر شدن رفلاکس پسرم به خاطر نکسیوم بود یا بدلیل سنش که به یکسالگی نزدیک شده بود. هر دارویی تو زمان خودش جواب میداد و پس از مدتی دیگه پاسخگو نبود و مجبور بودم دارو رو تغییر بدم. در ضمن برای اثرگذاری دارو طبق نظر دکتر پسرم، حداقل ده روز تا دو هفته زمان نیاز هست. شیر خشک ببلاک AR هم کمک کننده بود. استفاده از پستونک، فاصله زمانی منظم بین نوبت های شیردهی، خوابوندن پسرم روی سطح شیبدار، گرفتن آروغ پس از شیرخوردن، شروع غذای کمکی پس از پایان چهارماهگی زیر نظر پزشک و ... تاثیرگذار بودن.

2740
بنده متوکلوپرامید، رانیتیدین، لانسوپرازول، موتیلیوم رو امتحان کردم و در نهایت به پسرم نکسیوم دادم. ن ...

متوکلوپرامیددادن ترسیدم ندادم خیلی عوارض داشت نکسیوم الان۴۰روزه میدم همونی هست که ازاول بوداصلاتغییری نکرددکترهم دیروزگفت یکسالگی خوب میشه 

دکترنذاشت شیرخشک بدم گفت شیرخودت دکترقبلی هم گفته بود

عزیزم من با امپرازول نتیجه گرفتم.واقعا عالی بود..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

متوکلوپرامید بیشتر از سه ماه عوارض داره، دوز مصرف این دارو ها خییلی کم هست. یکی از دلایل تغییر دادن پزشک پسرم هم همین بود ایشون اصرار به ادامه این دارو بیشتر از 3 ماه داشتن. متوکلوپرامید اولین دارویی بود که به پسرم دادم. به مروز زمان با مطالعه مقالات و رفتن پیش دکترهای متخصص و خوندن تجربیات بقیه راحتتر تونستم این شرایط رو کنترل کنم. در کل این دوران گذراست و نگران نباشید.

2706