2733
2734

دوستان بازدید استوریم ۴هزار تاس

هرکی میخواد تبلیغ انجام بدم براش با کمترین قیمت انجام میدم فقط ۵۰ هزارتومن

برای ثابت کردن حرفمم اسکرین دارم از بازدید استوری

پیجم:ll.baran.ll84

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسی سنگر بگییییییییرررررررر

بستگی داره بلاگر چی باشه بلاگر مفید هم کم نداریم 

اینایی که شوهر کردن یه بچه زدن زیر بغلشون که بلاگر نیستن 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
چرا

چون اینجا اکثرا با شغل بلاگری مخالفن! 

البته من موافقم! 

و اینکه بعضیا میگن محتوای بی فایده میزارن خب میتونن فالو نکنن عین اینه که بری یه شاغلی و ببینی شغلشو خوب انجام نمیده ! ولی بعضیا اینو نفهمیدن هنوز و حتی کمپین هم تشکیل دادن 😂😂 

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 
بستگی داره بلاگر چی باشه بلاگر مفید هم کم نداریم  اینایی که شوهر کردن یه بچه زدن زیر بغلشون که ...

درسته ولی اکثرا نمیفهمن اینو ! و فک میکنن هر کی فالوراش به ی مقدار مشخص برسه میشه بلاگر! 

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 
2740
درسته ولی اکثرا نمیفهمن اینو ! و فک میکنن هر کی فالوراش به ی مقدار مشخص برسه میشه بلاگر! 

اینا دلقک هستن خیلی خیلی دارن از سادگی مردم سو استفاده میکنن

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
گرونه عزیزم پیجتم قفله پستم نداری واسه ۷ هزار فالور ۱۵ تومنه نرخش

پست نداره؟پس چجوري هفت هزار نفر فالو كردن  چجووي بدون پست بلاگره؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706