2733
2734
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 27 پست
به روی خودت نیار وناراحتیتو بروز نده بزار همسرت بره وقتی هم اومد به روت نیار اصلااااااااااا

تا خدایی نکرده اگه مادر شوهرت تو گوش همسرنت چیسزی خوند همسرت پشت تو باشه نگه تو هم بدجنسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رها اولش خیلی خوب بودم.کاراشو میکردم. بهش محبت میکردم.بعد دیدم وظیفه شد و یه دستت درد نکنه نمیگفت .بعد سر عروسیمون یه سری کم کاریایی کرد که رابطمو کم کردم.الان باهاش هیچ کاری ندارم.فقط سلام.خوبی .خدافظ.
میدونی به من ثابت شده که این خود شوهرامونن که تعیین میکنن با رفتارشون خانواده شون با ما چه برخوردی داشته باشن اگر چند بار بگه من با مریم میام یا نره بگه به مریمم بگین دیگه به خودشون حق نمیدن که باهات این رفتار رو بکنن
دخترم نهال 30 اردیبهشت 92 قدم در این دنیا گذاشت و زندگیمونو روشن کرد
مادر شوهر من زن خوبیه.ولی انقد از شوهرم جلوی من تعریف میکرد حالم دیگه بهم میخورد.همش میگفت قدرشو بدون.یه جوری حرف میزد که انگار من شانس آوردم.حالا واقعا شوهرم خوبه ها ولی مادرشوهرم دیگه شورشو درآورده بود تا اینکه من یه روز اساسی سر شوهرم قاطی کردم و اونم به مادرش گفت دیگه با نیلو که حرف میزنی از من تعریف نکن.به هیچ وجه