2752
2734

سلام دوست های گلم

کیا حاجت گرفتن با توسل به حضرت ایوالفضل العباس(ع) و امام حسین(ع) و نادعلی؟💚💐💫

برام دعا کنید توروخدا

شوهرم کرونا داره 

خیلی ترسیده

دعا کنید خواهش میکنم

بچه کوچیک دارم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=215326917]برام دعا کنید توروخدا شوهرم کرونا داره  خیلی ترسیده دعا کنید خواهش میکنم بچه کوچیک دارم[/QUOTE

دکتر بره ،ماهم دعا میکنیم ان شاالله خوب بشه

۷۰بار حمد بخون

سوره نجم وهدیه کن امام سجاد

دعای نور فاطمه زهرا

چهارده صلوات لطفا برا حاجتم بفرستید
2731
[QUOTE=215326917]برام دعا کنید توروخدا شوهرم کرونا داره  خیلی ترسیده دعا کنید خواهش میکنم بچه ک ...

رفته ممنون اگه تونستم میخونم بچه کوچک دارم نمی‌ذاره بخونم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
[QUOTE=215326917]برام دعا کنید توروخدا شوهرم کرونا داره  خیلی ترسیده دعا کنید خواهش میکنم بچه ک ...

عزیزم میشه درمورد نماز امام حسن عسکری برای حاجت بگین؟؟ گفتن دوتا دو رکعتی یعنی دوتا تشهد و سلام داره؟

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
رفته ممنون اگه تونستم میخونم بچه کوچک دارم نمی‌ذاره بخونم

ان شاالله هر چه زودتر خوب بشه شماهم انقدر استرس نداشته باش 

ترس واسترس خودش برا سلامتی سمه

این سوره ها رو هم میتونی در حین انجام کاربخونی

عزیزم میشه درمورد نماز امام حسن عسکری برای حاجت بگین؟؟ گفتن دوتا دو رکعتی یعنی دوتا تشهد و سلام داره ...

اره عزیزم مثل نماز صبح 

ان شالله قبول باشه

اره عزیزم مثل نماز صبح  ان شالله قبول باشه

میشه بگین تو نیتم چی بگم؟؟ 

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
نماز امام حسن عسکری میخونم قربت الی الله بعد تمام شدنه چهار رکعت حاجت هاتو بگو 

ببخشین عزیزم ک هی سوال میپرسم..اون دعایی ک باید بخونیم بعد از سلام ..باید دوبار خونده بشه؟؟ یعنی بعد از هر سلام ؟؟ یا بعد از اخرین سلام؟؟ چون خودتون گفتین دوتا دو رکعتیه یعنی دوتا سلام داره دیگ

ببخشین عزیزم ک هی سوال میپرسم..اون دعایی ک باید بخونیم بعد از سلام ..باید دوبار خونده بشه؟؟ یعنی بعد ...

خواهش میکنم عزیزم بعد از پایانه چهار رکعت بخون

برام دعا کنید توروخدا شوهرم کرونا داره  خیلی ترسیده دعا کنید خواهش میکنم بچه کوچیک دارم

ام الیجیب مضطر اذا دعاء و یکشف السو ء آن شالله بحق حضرت علی علیه السلام همسرت بزودی زود خوب شن الهی آمین، 🙏🙏