2733
2764
من سال 93 عقد کردم اخرای 97 جدا شدم. اینم بگم کلا یکسال اول باهم حرف میزدیم باقیش و هیچ ارتباطی باهم ...

اها بعد به همسرت گفتی قضیه عقدتو راضی بود.من همش نگرانم کسی قبول نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 17سالگی عقد کردم.. 23سالگی امدم برای جدایی بعد گفتم برم برای زندگیم بجنگم تلاش کنم.. 3سال هم فرصت دادم از خودگذشتگی کردم قانع و کم توقع بودم همچیم ازم گرفت و نابودم کرد.. بعد کاملا عقلانی 26سالگی مهریه و هرچی بود رابخشیدم و جدا شدم ازش.. وقتی پاما از خونش گذاشتم بیرون گفتم من همه تلاشم برای این زندگی کردم و اصلا هم تردید نداشتم.. 

الانم 28سالمه 1روزم پشیمون نشدم و زندگی الان در ارامش و خیلی بهتره.. 

شوهرم خودش راضیم ن کرد جدا بشیم. هم با من حرف زد هم با اون. آره مشکلی نداشت. ن بابا نگران نباش خواهر من با ی دختر 16 ساله جدا شد از شوهرش الان با ی پسر ازدواج کرده ی دختر 4ساله ام دارن

شوهرم خودش راضیم ن کرد جدا بشیم. هم با من حرف زد هم با اون. آره مشکلی نداشت. ن بابا نگران نباش خواهر ...

چه شوهر خوبی.الان مقایسه نمیکنی هی.نمیگی کاش با اون میموندم.نمیدونم چرا انقد گنگم.

اصلا نگران ازدواج بعدی نباش.. اگر عقدهستی و واقعا تصمیمت عقلانی و دلایت کافی و از روی بچگی و لجبازی و.. نیست جدا بشو.. موردای خدبیم برات میاد.. اگه ازدواج کنی بعد جدا بشی یکم کمتره..

فقط باید تو اجتماع باشی.. 

برای من الان 3ساله کلی خواستگار امده همشون هم از همسراولم بهتررر بودن.. ولی من واقعا تصمیم گرفتم ازدواج نکنم

چه شوهر خوبی.الان مقایسه نمیکنی هی.نمیگی کاش با اون میموندم.نمیدونم چرا انقد گنگم.

بعضی اوقات چرا باعث میشه مقایسه کنم. نمیگم شوهر الانم بده ولی ی اخلاقای خییییلی بدی داره ک واقعا اذیت میشم. در صورتی ک قبلی این اخلاقا و نداشت ولی این باعث میشه ناخودآگاه مقایسه کنم

اصلا نگران ازدواج بعدی نباش.. اگر عقدهستی و واقعا تصمیمت عقلانی و دلایت کافی و از روی بچگی و لجبازی ...

میشه بپرسم چرا تصمیم گرفتی ازدواج نکنی؟جسارت نباشه البته.من حقیقتا همسرم رابطه اولم بود یکم رفتیم جلوتر دیدم اصلا نمیتونم مشکلات رابطه رو تحمل کنم خیلی بهم ضربه روحی میزنه کم کم گارد گرفتمو سرد شدم.حقیقتا اگه میدونستم انقد بی ظرفیت اصلا سپت این قضایا نمیومدم

بچه ها چقدر طول می‌کشه یه دختر ۱۸ ساله رابطه تموم شده که دو سال طول کشیده رو فراموش کنه ؟

خود طرف باید بتونه 

میبینی یکی فراموش میکنه 

یکی ام تا ۱۰سال اینده بهش فک میکنه

😁😁اون احمقی گه گزارش زد تعلیقم کردن خیلی نکبتی ولی من تا دلت بخاد خط دارم 😜
شوهرم خودش راضیم ن کرد جدا بشیم. هم با من حرف زد هم با اون. آره مشکلی نداشت. ن بابا نگران نباش خواهر ...

اینکه میگی شوهرت راضیت کرد جداشی ینی هنو عقد اون بودی این یکی هم باهات بود و راضی به طلاقت کرد و با تو و شوهرت حرف زد جدا شین !!

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
2706