2737
2739
عنوان

شده شوهرتون ازتون ایرادبگیره چهره،اندام،یا...

| مشاهده متن کامل بحث + 1141 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه بار گفت داری چاق میشی، حیفه. ناراحت نشدم. چون خودم میدونستم بی رویه دارم چاق میشن. علتشو توضبح دادم و گفتم چند ماه دیگه درست میشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

خب آدما میتونن از هم انتقاد سازنده کنن

اینکه مثلا مودبانه بگه اضافه وزنت زیاده یا مواردی که قابل کنترل و تغییره از نظر من ایرادی نداره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
حق داره ؟ بخاطر خودت اگه و زیباییت دوس داری لاغر شو ولی بخاطر شوهرت عمرا 

خوب اونم بخاطر خودم میگه دیگه . میگه خیلی خوبی فقط شکم داری .

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   

حواستون باشه .حتی اگه بهترین ظاهر هم داشته باشید اما مدام از خودتون ایراد بگیرید همسرتون شما رو زشت میبینه .

و خوشبختانه مورد عکسش هم درسته .هر چقدر از خودتون تعریف کنید مرد پیش خودش میگه عجب زنی دارم این مکانیزم مرده .پس هر وقت جلوی اینه رفتین کلی قربون صدقه خودتون برید .یا ارایشگاهی جایی رفتین بگین که مثلا چقدر ازم تعریف کردن خانومای اونجا و این حرفا 

ولی اگه خدایی نکرده همسرتون عیب و ایرادی ازتون گرفت .جبهه نگرید و دعوا راه بندازین که این کار مهر تایید به حرفاش میزنه .با یه لبخند بگین اره میدونم ولی خودم خیلی دوسش دارم و اصلا ازارم نمیده که هیچ بنظرم خیلی بامزه س و از این قبیل حرفا 

اما اگه دیدی عیبتون قابل رفعه بدون گفتن بهش. بعدها کم کم تغییرش بدین اگه دوست داشتین 

ساکت میشه واقعا همینطوری هست که گفتم تو فامیلاشون به زیبایی من نیست🧿😁

چرا ایراد میگیرن واقعا؟؟؟

هدفشون چیه

الان مثلا همسرت ایراد میگیره هدفش اینه تحقیر بشی یا مثلا میخواد بهت بگه برو عمل زیبایی چیزی بکن؟

تو ازش ایراد نمیگیری متقابلا؟

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
خوب اونم بخاطر خودم میگه دیگه . میگه خیلی خوبی فقط شکم داری .

وقتی بهتچن گفتن فلان جات ایراد داره .همونجا یه چیزی بگین ک دهنشونو ببندن 

بعدش خودتون ببینید واقعا ایراد داره درستش کنید 

ولی پیش مرد جماعت از خودتون ایراد نگیرید یا مهر تایید به حرفاشون نزنید

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور