2737
2734
عنوان

اگه بچمون پرسید

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 45 پست
میگم گربه ها تو بدنشون یه قسمتی دارن زیر شکمشون که سوراخه و بچه هاشون از اونجا میاد بیرون

مرسی خوب بود

هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم  اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همین قدر بگو کافیه😂لزومی نداره بگی کجا  اون فکر میکنه شکم

اخه گفت اگه پاره بشه شکمشون چجوری خوب میشه.۹ سالشه.خیلی کوچولو نیس بگم خودبخود خوب میشه.باور پذیر نیس واسش

یه سری کتابا هست که به زبان کودکانه این مسائل رو توضیح میده، من انگلیسیش رو تو سایتای خارجی دیدم، فارسی هم قبلا بود الان نیست، بتونی پیداکنی خیلی خوبه

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️

دمش گرم😁 یه چیزی گفته ک در نری از جوابش 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2740

بالحن بامزه توضیح بده براش بگو میدونستی نینی ها تو شکم ماماناشونن برای حیووناام اینجوریه

ادما باکمک دکترا بچه هاشون به دنیا میارن 

ولی گربه توانایی اینو داره بچش به دنیا بیاد بدون نیاز به کمک

یه سری کتابا هست که به زبان کودکانه این مسائل رو توضیح میده، من انگلیسیش رو تو سایتای خارجی دیدم، فا ...

اره دنبال کتاب هستم اتفاقا.خدایی سوالایی میپرسن   

بگو از همون سوراخی که دستشوییی ‌‌‌میکنه میاد.  من بچه ندارم که تجربه داشته باشم ولی یه روانشناس می‌گفت به بچه سر بسته توضیح بدین چیزای الکی و ساختگی اصلا نگید. مخصوصاً بچه های الان که باهوش و زرنگن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
بالحن بامزه توضیح بده براش بگو میدونستی نینی ها تو شکم ماماناشونن برای حیووناام اینجوریه ادما باکمک ...

اخه میدونه خودش سزارینی بوده.همیشه میگفت دکتر بریده بعدشم دوخته.حالا گیر داده شکم اونا رو کی میدوزه

2706