2733
2739
عنوان

در حسرت قورمه سبزی موندم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 88 پست
اره واقعا اصلا خسیس بوده نمیخواسته شام بیاره😁وگرنه که دیگه علنی گفته میخوریم بعدم زن حامله بوده بای ...

نه خسیس نیست اصلا

اما خب تعجب کردم از رفتارش

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

الان ک بارداری تارف و بذار کنار بخاطر نینی میگفتی کم میخورم مدیون اون بچه هستی،،به همسرت بگو،،اون ک شما رو میشناسه میگفت زحمتی نیست کم گرم کن میخوردین،،،آدم مهمون داره خوبه حالا ی قاشقم شده با شما بخوره

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حامله نیستم ولی اینو گفتی دلم کتلتهای مادرشوهرمو خواست با گوجه فرنگی و خیارشور و نوشابه     ...

مادرشوهر من خورشت بادمجون هایی درست می‌کنه 

یا خدااااا 

کلا خیلی دستپختش خوبه 

من که پرو هستم قشنگ میرم میخورم 

اگه بچمم نخوره 

قابلمه برمی‌دارم براش میارم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خب حالا عزیزم یه قرمه سبزی بوده دیگ. اینم که بارداری ربطی نداره همه هوسو دارن حالا هوس خانمای باردا ...

آره بابا مهم نیست

کلا قورمه سبزی هر کس بوش بخوره بهش دلش میخواد

فردا درست میکنم

اما توقع داشتم یکم بیشتر به عروس باردارشون توجه کنن😁

شایدم من لوسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2728
عزیزدلم تقصیر خود ماست که اینقدر تعاریفی هستیم  منم بخاطر تعارف گاهی گرسنه موندم😂 طبیعیه اصلا ...

هیچی

همینجوری الکی گفتم یکم حرف بزنیم از فکرش دربیام😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
میدونی بعضی ها هم خسیس نیستن ولی خیلی ریلکس هستن واهمیت نمیدن.بیخیالن وخودشونو اذیت نمیکنن خب بگو ...

آره واقعا

یادمه اوایل بارداریم بود اوایل که نه پنج ماهه اینطورا

بعد من بشدت چیزای ترش هوس میکردم

رفتیم خونه دوست شوهرم مهمانی

بعد آقاهه از تو راهرو جایی که ما بهش دید نداشتیم یه سینی برداشت نشون شوهرم داد گفت ببین خانمم با میوه های مونده لواشک درست میکنه

خانمش گفت عه چرا نشون دادی الان خانم دوستت دلش میخواد

منم کلی دلمو صابون زدم که الان یه تکه برام میاره

نیورد که😶

حالا مهم نیست اما میگم افراد باهم فرق دارن ما زن باردار بیاد خونمون هر چی حس کنیم ممکنه بوش پیچیده باشه یا مثلا ترشی تو آشپزخونه باشه ببینه بهش میدیم میگیم مدیون بچه ش میشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
میدونی بعضی ها هم خسیس نیستن ولی خیلی ریلکس هستن واهمیت نمیدن.بیخیالن وخودشونو اذیت نمیکنن خب بگو ...

دقیقا همین طوره 

مادرشوهر من وقتی دخترش تو دوران شیردهی بود ورد زبونش این بود تو شیر میدی بخور بخور 

اما هیچ وقت تو این یک سال و چند ماهی که من تو دوران شیردهی هستم اینو نگفته و گاهی گشنه از خونش بیرون اومدیم 

نه کدورتی بینمون هست نه مشکلی 

ولی دقیقا حرف شماس

ریلکس و خودش مسئول بقیه نمیدونه ختم کلام 

که البته من به هیچ عنوان نمیپسندم و هیچ وقت با هیچ فردی چه غریبه و چه آشنا تا جایی که بتونم اینجور رفتار نمیکنم 

2740
وای یعنی نیاورد واست😐😐😳

اگه میورد که حسرتشو نمیخوردم😁

تازه رفتم تو آشپزخونه دستمو بشورم یواشکی در قابلمه رو باز کردم نگاهش کردم خیلی خوشگل بود😭

کمم بود به شام فردای خودشون نمیرسید برای همون دو سه نفر بس بود

خواستم به شوهرم گله کنم گفتم ول کن ارزش نداره برای شکم شکایت کنی😌

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
اگه میورد که حسرتشو نمیخوردم😁 تازه رفتم تو آشپزخونه دستمو بشورم یواشکی در قابلمه رو باز کردم نگاهش ...

خودش باید متوجه میشد دیگ  ادم ساعت هفت مطمعنا گشنشه  ولی من منظورم  خانم دوستت بود گل  

خودش باید متوجه میشد دیگ  ادم ساعت هفت مطمعنا گشنشه  ولی من منظورم  خانم دوستت بود گل ...

آها😆

نه عزیزم نداد☹

حالا بعدش من خودمو قانع کردم که لابد هنوز خشک نشده بوده کامل که نیورد

هر چند من بودم خودم از همونم میدادم یا حداقل میگفتم خشک نشده که برات بیارم یعنی یه توضیحی میدادم بالاخره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
دقیقا همین طوره  مادرشوهر من وقتی دخترش تو دوران شیردهی بود ورد زبونش این بود تو شیر میدی بخور ...

کار خوبی میکنید

من اصلا دلم نمیاد

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد