2752
2734
عنوان

کیا توی خونه قدیمی زندگی کردن و موجودات عجیب رو دیدن یا حس کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 91 پست
خب پس اون توهمات ذهنت بوده

نمیدونم اما یه پنجره بزرگ عمودی تو اتاق خواب داشتیم تخت خواب داداشم بغل اون بود. هیچوقت اونجا نخوابید می‌گفت نصفه شب با یه صدا بیدار میشم😑😐😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

پدر بزرگم مرده بود رفته بودم انباری ،لباس دامادی شو دیدم 

خدا شاهده از لباس آب می‌ریخت مثل اشک ! 

هیچ جا هم رطوبت نبود

وقتی به عنوان و یا تاپیک هام نگاه میکنی من یک مادر فداکار هستم .. که دخترم را از سر آغاز تولدش تا الان ،از هیولاهای جامعه محافظت کردم ... کاری نکردم که به افراد دیگران دل ببندم و محتاج عشق دیگران شود ...    اگر تاپیک هام را ببینی برای دخترم هست نگرانش هستم وقتی کنکور قبول شود دیگر تاپیک های کنکوری نخواهد بود انشالله کنکور ۱۴۰۲هست دعا کنید  وزن ۷۸ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خونه مادربزرگم یه نفر پشت سرم اسممو صدا میزد چند بار خواهرمم واسش پیش اومده و بعد زایمانمم کلا چی ...

فقط صداتون میزپن؟

ازار نداشتن؟

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد
خخخخ آهان از اون موجودا  ن ندیدم

😁

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد
نمیدونم اما یه پنجره بزرگ عمودی تو اتاق خواب داشتیم تخت خواب داداشم بغل اون بود. هیچوقت اونجا نخوابی ...

اخی طفلک 

من تا 12سالگی تو خونه  8 اتاقه که نزدیک300متر میشد قدمتش100سال بیشتره زندگی کردم 

هیچی نداشت البته گاهی وقتا بابام الکی میترسوندمون😁

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
پدر بزرگم مرده بود رفته بودم انباری ،لباس دامادی شو دیدم  خدا شاهده از لباس آب می‌ریخت مثل اشک ...

عجیبه اینو اولین لباره میشنوم

اره فقط صدا میزدن

اوکی

من تا 12سالگی تو خونه  8 اتاقه که نزدیک300متر میشد قدمتش100سال بیشتره زندگی کردم  هیچی ند ...

حتما ک همه خونه قدیمیا اینطور نیستن

حالا تجربه واقعی خودم بخدا همش واقعیته لایک کنین تا بگم

من ندیدم ولی عموم تو زیرزمین قدیمیه بابابزرگم زندگی میکرد چندین سال پیش، زنعموم تازه زایمان کرده بود ما همه خونه بابابزرگم بودیم عمومم اومد بابام گف کی پیش لیلاس گف تنهاس بابام گف چرا اومدی یادت رفته مگه اون خرابه چجوریه، تا ماام بریم بابام دویید رف ، بابام قسم میخوره ک دیده زنعموم نوزادشو بغل کرده داره یچیزه فرضیو میزنه دور میکنه تا بابامو دیده زده زیر گریه گفته من خاب بودم پشتم ب بچه بود برگشتم دیدم ی مرده داره ب صورتش نگا میکنه🥺🥺

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
من ندیدم ولی عموم تو زیرزمین قدیمیه بابابزرگم زندگی میکرد چندین سال پیش، زنعموم تازه زایمان کرده بود ...

همچین چیزایی واسه نوزاد و مادر تازه زایمان کرده زیاد شنیدم😔

همچین چیزایی واسه نوزاد و مادر تازه زایمان کرده زیاد شنیدم😔

مامان خودمم دیده سر خواهرم، اما من ۳ بار زایمان کردم الحمدالله چیزی ندیدم اپارتمانا بهترن تا خونه قدیمیا

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏

چند سال پیش توی خونه خیییلی قدیمی زندگی میکردیم مستاجر بودیم خونه یک طبقه با ی زیر زمین کوچولو بود تقریبا خیلی وقتا خونه نبودیم سرکار مدرسه دانشگاه هرکسی ی جایی بود

روزای اول همه چی عادی بود اما کم کم سر و صدا تو خونه میومد مثلا صدای بازکردن درب یخچال،حموم،اتاقاو...

2706