2752
2734
عنوان

سرگرمی با عکس🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 39 پست
عزیزم وقتی سوختم یعنی چی؟!ببخشید اذیتت کردم تورو خدا یه فنجون دیگه بزارم بهم بگو لطفاا

منظورم آخر راهته

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
عزیزم وقتی سوختم یعنی چی؟!ببخشید اذیتت کردم تورو خدا یه فنجون دیگه بزارم بهم بگو لطفاا

الان نه صبح یه تایپیک بزن تکم کن میام میگم هر چی دیدم 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
لطفا الان بگو شوهرم نیس اخه فردا نمیدونم بتونم یا نه

باشه میگم

گذاشتم

نشونه های خوبی تو راهه برات یه زن داره میسوزه یه بچه باردار میشی یه حیله درپیشه برات به بچه وصله 

نشونه های خوبی تو راهه برات یه زن داره میسوزه یه بچه باردار میشی یه حیله درپیشه برات به بچه وصله&nbs ...

سلام عزیزم ممنون انشالله خدا نگه دار همه باشه دستت درد نکنه.بازم زمان بچه رو دور زده؟

سلام عزیزم ممنون انشالله خدا نگه دار همه باشه دستت درد نکنه.بازم زمان بچه رو دور زده؟

آره