2737
2739
دوستام وفامیلا گفتن پیر شدی اونم ناراحت شد گف که میخاستی بامن ازدواج نمیکردی کیس های بهتر ازتو میگرف ...

واسه‌ چی میگی آخه 

آخه هر حرفی رو به مرد میگن؟ 

عجبا

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستام وفامیلا گفتن پیر شدی اونم ناراحت شد گف که میخاستی بامن ازدواج نمیکردی کیس های بهتر ازتو میگرف ...

هردوتون خیلی بچه اید 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2731

واقعا با چه عقلی اینو گفتی!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

عنوانتو باید میزدی.... شوهرم دلش از حرف من شکست

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
یعنی نمیشه ی دوقیقه صب کنین ی حرفو بزنم چقد عجولین واقعا ناراحتم کرد حق دارم ناراحت بشم یابیخودیه&nb ...

بیخودیه.چون اشتباه اول از خودت بود.نباید هر حرفی رو بزنی خب.

البته شوهرتم خیلی بچه بازی کرد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
یعنی نمیشه ی دوقیقه صب کنین ی حرفو بزنم چقد عجولین واقعا ناراحتم کرد حق دارم ناراحت بشم یابیخودیه&nb ...

کلا خیلی ناراحت میشی مردم حوصله ندارم شما هی بی مورد ناراحت شی رو خودت کار کن

2706