2733
2734

شبیه من = اصیل ، مودب ، پایه و اهل شوخی ، اهل بازی ، پر انرژی ، خیرخواه و حامی دیگران ، کمک کننده به کسی که مشکلی داره ، حسود نیست ، دوست همه ،  و خواستار اتفاقات و تغییرات جدید

به جز این ویژگی ها هم هرکسی بود اعلام کنه شاید اکیپمون جایی باشه که حالش خوب بشه 

نکته : بچه ها این اکیپ میتونه یه تغییر دهنده توی سایت باشه و اگر بزرگ بشیم میتونیم حال همه رو با تاپیکامون خوب کنیم و انرژی مثبت بی نهایتشو از روز اول ببینیم توی زندگی و اتفاقات آینده زندگی مون

اولش دوستای خودمو تگ نمیکنم تا غریبه تر ها جمع بشن

فقط یه چیزی اونم اینکه زود اعلام کنید که جاتون پر نشه(طبق تجارب قبلی)

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه خوووب منم هستم

خوش اومدی گلم 

اکیپ کاملا حرفه ایه و اگر شلوغ بشه شخصی رو در نظر میگیرم که به کارها برسه 

پس اگر خواستید اسم و فیمیلیتونو بگید و سن تا توی سیستم یا برگه ای وارد بشه 

قراره هم بهم کمک کنیم هم دور هم باشیم

اسم ها رو توی پیوی بگید ممکنه سو استفاده بشه خدای نکرده 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
ویژگی های من  پایند به عهد  مهربون. اصیل.  پر از انرژی مثبت.  باجنبه و شوخ. &n ...

دنیا توی دستته عزیزم مطمئنم خدا پشت و پناهته مخصوصا ویژگی هارو نوشتم چون شبیه خودمون (که البته لطف خداست) کم دیدم 

من اسمشو میذارم اصالت 

ویژگی ها رو نوشتم که هرکس خوشش نیومد نیاد بهتر 😜😜😜

2740
تمام اینا خلاصه شده تو یه کاربر❤

متوجه نشدم گلم 

شما مایلی؟ 

منننننن🥰🤗😍

خوش اومدی گلم 

خوشحالم از پیدا کردنت عزیزم 

چه خوووب منم هستم

دوستاتو تگ کن عزیزم

اونایی که میدونی ویژگی هارو دارن 

منم هسم باتون😍

دوستاتو تگ کن عزیزم اونایی که میدونی ویژگی هارو دارن 

ویژگی های من  پایند به عهد  مهربون. اصیل.  پر از انرژی مثبت.  باجنبه و شوخ. &n ...

دوستاتو تگ کن عزیزم 

2706