2733
2734
عنوان

یه رژ لب خوشرنگ برای آتلیه بارداری و روز زایمان😊

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 40 پست
با موی شکلاتی آلبالویی خیلی نایسه رژ 24 ساعته بگیر یه شاین لب هم جدا بگیر 24 ساعته رو از قبل بزن، ...

مررررسی💖

من زیاد بلد نیستم این چیزا رو واقعا😶

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

عزیزم

من یکی خریدم جدیدا

اصلا هم رنگش نمیره و اینکه حتی اگه کسیو ببوسی ، رنگ پس نمیده

عکسشو ببین

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا سزارینن البته از اقوام ما هم میگفتن آرایشمو تو بیهوشی پاک کردن من پوستم واقعا بد شده تو با ...

من بی حسی بودم نذاشتن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

کی گفته آرایشو پاک میکنن؟؟

من حتی لاک هم زدم🙈😍

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
2728
عزیزم من یکی خریدم جدیدا اصلا هم رنگش نمیره و اینکه حتی اگه کسیو ببوسی ، رنگ پس نمیده عکسشو ببین

چقدر خوب ممنون💖

مارکشم گلدن رزه خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
رژ مدادی مای شماره ۱۵ رنگش محشره ماندگاری بالا.زرشکی هستش اما خیلی خوشرنگه

ممنونم💖

اما مای میگن خیلی سرب داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740
چقدر خوب ممنون💖 مارکشم گلدن رزه خوبه

آره عزیزم

واقعا عالیه

شماره ۱۸😍👌🏻

گفته ها ضد و نقیضه😁 انگار هر جا یجوره

من ده سال پیش بیمارستان عرفان بودم

واقعا چیزی نگفتن عزیزم

حتی ناخنم هم کاشت بود🙈🙈😍😍❤️❤️

موها رو که نمیشه بلوند کرد چون دکلره ممنوعه با موی شکلاتی بگو😘

موهاتو کلا رنگ نکن عزیزم

فقط آرایش کن😍❤️

من بی حسی بودم نذاشتن

خب لابد بیمارستان دولتی بودی عزیزم

2706