2733
2734

جلسه چند نتيجه ديديد واقعا تاثير داره؟

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

منکه کچل شدم رسما

پول اینکارارم ندارم

من توی عقد باردارم شدم😍قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😊 حرفای مردم و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست! با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم اونم از همسره شرعی و قانونیم👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم روشـنااز الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مـــرسی😐👊
منکه کچل شدم رسما پول اینکارارم ندارم

منم كچل شدم افتضاحه ريزشم

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه کچل شدم رسما پول اینکارارم ندارم

ميگن با يكى دو جلسه ريزش قطع ميشه ارزش داره خرج كنيم، ولى خب خواستم اينجا راهنمايى بگيرم

2731
ميگن با يكى دو جلسه ريزش قطع ميشه ارزش داره خرج كنيم، ولى خب خواستم اينجا راهنمايى بگيرم

ادل ازمایش بدید .‌ 

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
ادل ازمایش بدید .‌ 

ازمايش دادم مشكلى نبود دكتر گفت مزو انجام بده

پس انجام بدیدد جلسه ای چقدره هزینش؟؟؟

هر كى هر قيمتى دلش ميخاست ميگه، يكى گفت ١٥٠٠ هفته اى ٩٠٠ يكى گفت ماهى يه جلسه ١٢٠٠ يكى گفت ماهى يك جلسه ٦٠٠ و...

2738