2733
2734
عنوان

بچه دوم ارییی یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم اعصابم ضعیفه
این نی نی دوم خیییییییلی وقتمو و انرژیمو میگیره ولی اعصاب اینو بیشتر از اولی دارم
چون مثلا این خیلی گریه کنه فوقش بغل میگیرم راه میبرم
ولی اولی خیلی اذیت میکنه چون وقت ندارم بهش برسم اذیتاش بیشترم شده
..لا حول ولا قوه الا بالله علی العظیم
واااااای منم کلاس اول بودم مامانم دومی رو اورد باید زودتر میاوردی خواهررر
منم میخام دیگه سال دیگه بیارم که سر پیش دبستانی دخملی اذیت نشم
عشق 2 حالت داره ...عشق مادر به فرزند...، عشق خدا به بنده....... بقیه ش تاثیرات هورمونیه ..

Lilypie Third Birthday tickers
taamana
عزیز پسر من 19ماهشه . راستش خیلی اذیت شدم .الان تازه افسردگیم خوب شده و دارم وارد اجتماع می شم

قبلا فکر میکردم با فاصله 3 سال می ارم اما حالا می بینم نمی تونم
منظورم فقط سختی هاش نیست مسهولیت سنگینیه
منم دو تا دختر دارم. با زیبا موافقم اگه واقعا اعصابش رو دارید بیارید. من خودم اعصابم ضعیف بود. یک سال اول خیلی بهم سخت گذشت. مخصوصا که بچه اوم با دومی دو سال ونیم اختلاف داشتن. اما الان عاشقشونم خیلی خوبه. هنوز اولی یکم به دومی حسادت داره اما مثل سال اول اذیت نمیکنه. اما با همه سختی هاش وقتی به دنیا میاد مادر ناخوداگاه میتونه همه مسائل رو تحمل کنه چون عاشق هر دو تاشون میشه
2706