2752
2734
عنوان

کسی دکتر نویدا نوروززاده متخصص زنان تو کرج میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2956 بازدید | 20 پست

برای باردای مراجعه کردم   خیلی کم داخل تخمدان چپم کیست بود به لطف ایشون الان انقدر تعداد کیستام زیاد شده احتمال چسبندگی لوله های تخمدان رو دارمو دارم میرم برا گرفتن عکس رنگی واقعا خسته نباشن یعنی کسی نمی تونست به این خوبی گند بزنه. به بیمار کیست تخمدان کی قبل درمانش قرص تخمک گزاری میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برای بارداری پیش ایشون میرم. رفتارشون خوبه و صبورن.اما متأسفانه میزان دقتشون کمه.مثلا تاریخ های سونو منو دقیق و در هفته ی مناسبش ننوشته بودن.درمورد مصرف دارو مثل آسپرین تو آزمایش خودم که تو ی سایتی خونده بودم سوال کردم.درصورتیکه موظف هستند به بیمار بگن قبلش آسپرین مصرف نکن.جدیدا سونوگرافی معرفی میکنند که تازه تاسیسه و دکترش رفتارخوبی با بیمار نداره

سلام به همه دوستان بعد از چند سال اومدم نظرمو بگم چون می‌دونم خیلی ها میان نی نی سایت و به امید اینکه شاید یه دکتر خوب پیدا کنن.

خانم دکتر نویدا نوروززاده بی مسئولیت ترین آدمی بود که در عمرم دیدم بی نهایت افتضاح.اولش که رفتم پیششون خوش برخورد خوب ولی به محض اینکه خواستم زیر میزی بدم برای زایمان اصلا انگار منو نمی‌شناسه گفتم میشه کارت بکشم گفت نه با اخم و جدی اصلا اونش به کنار من مشکل پیدا کردم باید زود زایمان میکردم گفتم بهشون گفت برو طبیعی بعد گفتم نه شما به من قول دادی سزارین خلاصه با خواهش التماس رفتم سزارین اصلا بالا سر من نبود که بخیه هامو ماما ها زدن خودش اصلا حتی یسر نزد.بخیه هامو ماما ها بد زدن...خلاصه سرتونو درد نیارم خاطرات خیلی بدی برام مونده.

خدایا فقط امیدم به توست