2733
2734
عنوان

اگه خدا بخواد جمعه پای پیاده با همسرم عازم کربلاییم

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 135 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام من خیلی دوست داشتم برم لطفا از طرف منم دعا و زیارت کن حاجاتمو بگیر برام ان شاالله حاجت روا شی واسه همه دعا کن واسه منو خانواده م و همه مشکل دارا هم دعا کن مرسی التماس دعای فرج و التماس دعای فراوان
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
2731
مهنا جون سیندرلا جون آیلار جون رومینا جون زهرا جون پیامهاتونو دیدم عزیزانم چشم اگه قابل باشم نایب الزیاره و دعاگویتان خواهم بود اتفاقا الان دارم اسامی رو مینویسم. انشاالله برم و واسه همتون به نیت حاحتهای دلتون دعا کنم
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
سلام عزیزان دوستای خوبم خدارو شکر رفتیم و برگشتیم. البته بدلیل تاول پا و گرفتگی عضلات پشت زانو سعادت پیاده روی کامل رو نداشتیم ولی تا نصفش پیاده و بقیه اش رو با ماشین رفتیم تو مسیر پیاده روی کاغذ اسامی دستم بود و اسم هر کدومتونو که میگفتم اول برا حاجتهایی که مدنظرتون بود دعا میکردم و بعد به نیت هر کدومتون 5 تا صلوات می فرستادم تو حرم حضرت ابوالفضل و امام حسین و بین الحرمین هم براتون دعا کردم برا کل اعضای نی نی سایت ان شاالله که خدا قبول کنه امیدوارم به زودی زود حال و هوای زیبای زیارت و نشتن تو بین الحرمین و خلوت کردن با خودتو خدای خودت نصیب تک تک شماها هم بشه. الهی که حضرت ابوالفضل حاجتتونو بده . الهی که امام حسین بحق خواهرش حضرت زینب دلتونو شاد کنه الهی که حضرت علی بحق مظلومیتشو بحق لحظه های سخت درد و دل کردنش تو چاه دست همتونو بگیره الهی که شش ماهه امام حسین و رقیه سه سالش همه منتظرای نی نی به زودی به آرزوهاشون برسن..... الهی آمین ممنون که اومدین و پست گذاشتین دوستان گلم
خــــــدایا شکرت که برام معجزه کردی... عشق مامانی پسر عزیزم خوش اومدی به زندگی منو بابایی   
سلام ممنون خیلی خیلی خانمی ان شاالله هم بازم بطلبنتون و هم حاجت روا بشین و هم عاقبت به خیر و خوشبخت در دنیا و اخرت ما هم همینطور اللهم عجل لولیک الفرج
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
بارلی جون من تو به تاپیو متوجه شدم شما رحم تک شاخ داری...منم متاسفانه رحمم تک شاخ و ۳سقط داشتم زیر ۳ماه ربطشم نمیدونم...میخاستم بدونم شما باردار شدی با نه بچه دارب..،؟
گرنگهدار من انست که خود میدانم....شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
فاطیموجان من رفتم لاپاروسکوپی و گفتن اشتباه تشخیص دادن تک شاخ نیس ولی یکی از لوله های رحمم مادرزادی بستس نه عزیزم سه بار آی وی اف کردم یکیش مثبت و هفته 8 سقط شد. دوتاشم کلا منفی شد
2706