2733
2739
عنوان

دختران متولد 80

| مشاهده متن کامل بحث + 306228 بازدید | 2882 پست
باهات موافقم تارا جان من هنوز تغییرات جسمی تو بهار ندیدم ولی بلحاظ خلقی کاملا فرق کرده گاهی برام شاخ و شونه میکشه و گاهی قربون صدقه ام میره لبته میدونین که تغییرات هورمونی از شروع فعالیتش تا علائم ظاهریش زمان میبره پس این تغییرات خلقیشون طبیعیه فقط نحوه رفتار ما مهمه
آره عزیزم منم خیلی برام مهمه که رفتار درستی علی الخصوص در خصوص دادن اطلاعات در خصوص این تغییرات بهش داشته باشم و در کنار هم این مسیر رو طی کنیم انشالله نه مقابل هم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام ممنون تارا جون که این تاپیک رو زدی من هم دخترم متولد تیر 80 هستش چقدر خوشحال شدم از اینکه اینجا مامانای هشتادی هم هستن دختر من هم از نظر ظاهری علایم بلوغ رو نداره ولی خلق و خوش تغییر کرده اون هم خیلی دوست داره بغلش کنم و نازش کنم خیلی خیلی هم احساساتی هستش امیدوارم بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم.
سلام دختر من متولد بهمن 80 است... یه دختر مهر 88 هم دارم... علایم بلوغ در اون ظاهر شده ولی خوشبختانه مدرسه اول سال تحصیلی یک دکتر اومده و در مورد بلوغ به زبان خودشون براشون صحبت کرده... ولی من الان در وسط یک بحران خانوادگی جدی هستم و خیلی نگران دخترم هستم!!
آرزو دارم دلت از غصه ها خالی بشه سهم تو از زندگی ، یک عمر خوشحالی بشه.....
سلام مریم جان و دردانه بانو ی عزیز خیلی خوش اومدید.

چه جالب دردانه بانو دختر کوچیکه منم مهر 88 بدنیا اومده :)

دختر من تو این مسایل خیلی سادست. باورتون میشه تازه همین پارسال فهمیده فرق دختر و پسر چیه. تا اون موقع فکر میکرد هر کی گوشواره نداره پسره!!! قربون معصومیت این بچه ها برم من.

به نظرتون از کی باید در مورد بلوغ باهاشون حرف بزنیم؟
2740
چه جالب من فکر میکردم به خواهر کوچیکش حسودیش میشه که همش میگه بغلم کن نازم کن. ولی مثل اینکه دخترای شما هم همینطورین. پس این موضوع مساله مهمیه . از امروز بیشتر بغلش میکنم.
ممنون تارا جون . آخی دردانه بانوجون انشالله هرچه زودتر این بحران رفع بشه و ارامش تو خونتون برقرار بشه . در مورد بلوغ و مسایل اون توی مشاوره به ما گفتن حتما با دختراتون صحبت کنید نه اینکه کامل توضیح بدید بلکه یه اشاره ای بکنید چون به هر حال باید با اون مواجه بشن چه بهتر که از طریق مادرشون با این مسایل اشنا بشن و البته معلم دخترم واقعا با بچه ها همراهه و کلی کار مارو راحت کرده و یه چیزایی بهشون گفته بود . راستی تارا جون خیلی بامزه بهش گفتیا .منم میرم میگم ههههههههه
ایشالله هممون این دوران رو به خوبی و شیرینی پشت سر بذاریم. ایشالله خدا خودش گره از مشکلات همه باز کنه . مخصوصا شما دوست عزیزم دردانه بانو با دو تا دختری که دقیقا همسن دخترای منن
2706