2733
2734
سلام به همگی محبوب جان قدمش مبارک باشه خیلی کارخوبی کردی که از خودت خبردادی پستت روخوندم، اشک توچشام جمع شد امیدوارم این.روزها رو همه بچه های اینجا تجربه کنند خدا حفظش کنه براتون
هر آنکس که بر خدا توکل کند، خداوند او را کفایت می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من باز هم فرزندم رو از دست دادم . اینبار در هفته 9 بارداری نمیدونم ناشکری کنم یا شکر ... امیدوارم همه باردارا بارشون رو به سلامتی زمین بذارن ... همین
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
سلام ندا جون چرا آخه ،ای خدااااا عزیزم خیلی برات ناراحت شدم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
سلام ندای عزیزم خیلی خیلی ناراحت شدم نی نی ات رو از دست دادی انشالله خدا بهترین رو به زودی نصیبت میکنه عزیزم . باز خدا رو شکر یک دختر ناز داری که تسلای دل شکسته ات باشه که هر وقت نگاش میکنی غمها یادت بره. امیدوارم بزودی زود خدای مهربون دلت رو با دادن یک نی نی سالم شاد کنه تا تمام غم ها و سختی های گذشته رو با لبخند زیباش به فراموشی بسپاری
دستم به آرزوهایم نمی رسد ،آرزوهایم بسیار دورند... ولی درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست...خدایی هست... این بار برای رسیدن به آرزوهایم یک صندلی زیر پایم می گذارم شاید این بار دستم به آرزوهایم برسد...
آذر جون دیدی دوباره چطور شد ؟؟؟ اینم از زود باردار شدنم ... چه فایده ...
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
سلام به همه دوستای گل، تو صفحات قبل گفتم که منم تو 16 هفتگی مجبور به ختم بارداری شدم به خاطر بسته بودن مجاری اداری جنین بعد شش ماه دوباره اقدام کردم و به لطف خدا ماه دوم باردار شدم،الان هم هفته هفده هستم و خدا را شکر تا الان همه چی خوب بوده چند تا توصیه خواهرانه دارم واستون 1-بعد از سقط عجله ای برای باردار شدن نداشته باشید،بذارید از لحاظ روحی و جسمی سرپا بشید 2-به روحیات همسرتون هم توجه کنید.اون هم باید از لحاظ جسمی و روحی اماده باشه 3-خودتونو و شوهرتونو حسابی تقویت کنید،من خودم قطره ویتاگنوس خوردم و به شوهرم قرص ول من دادم به اضافه مغزجات و خرما و عسل و . . . 4-و از همه مهمتر به خدا توکل کنید،از خدا نخواهید زود بهتون بچه بده،ازش بخواهید هر وقت صلاح میدونه بده اما سالم و صالح 5-نماز و قران را فراموش نکنید. 6-در صورت امکان ورزش کنید مخصوصا یوگا چون هم جسمتونو بهبود می بخشه هم استرستونو کم می کنه از صمیم قلبم دعا می کنم خدا خیلی زود دامن همه منتظر رو سبز کنه،الهی آمین دوستتون دارم،التماس دعا
دعاهایم را اجابت می کند،آنکه آسمانی را می گریاند تا گلی را بخنداند.خدای خوبم،مواظب معجزه کوچولوی من باش.
وایییی عزیزم الان فهمیدم..چرا سقط شد؟؟؟؟وایییییییی ندا من تورو سرمشق خودم قرار دادم چقد از این که فهمیدم بارداری خوشحال شدم...واییییی دیوونه شدم اعصابم خرد شدددد
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
بچه ها من واقعا به این جمله رسیدم: «هرچیزی در زمان خودش اتفاق می افتد،باغبان اگر باغ را غرق آب هم کند ، گل ها جز در زمان خود،شکوفه نمی دهند.» . . نشستم کلی برنامه ریزی کردم که فلان روز بهار اقدام کنم و بچم فلان روز بیاد...تو عرض دو هفته،دوبار پریود شدم،همه برنامه هام به هم ریخت.. ولی ناراحت نمیشم دیگه..حتما قسمت نیست خودم تعیینش کنم..ازش می خوایم سرنوشتمونو خوب بنویسه و فرزندان سالم و صالحی رو هروقت صلاح میدونه قسمتمون کنه.انشاالله.
ONLY. GOD.
ندا جونم اگه برات ممکنهلینک اون تاپیک که اسمت رو واد لیست کردم رو بذار اینجا واسه دوستانی که میان اینجا . اونجا هم بیاین با هم درد دل کنیم اونجا فعال تتر هست دوست داریم دوستای جدیمون که تجربه بدی داشتن بیان باهمون اگه دوست دارن اونجا درد دل کنن و بهم کمک کنیم همه با هم
دستم به آرزوهایم نمی رسد ،آرزوهایم بسیار دورند... ولی درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست...خدایی هست... این بار برای رسیدن به آرزوهایم یک صندلی زیر پایم می گذارم شاید این بار دستم به آرزوهایم برسد...
2706