2737
2739
عنوان

کمردرد شدید

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رویا جونی فیلم برامن باز نمیشه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

عزیزم تگم کرده بودی اومدم قفل بود ایشالله که همیشه خوشبخت و شاد باشین در کنار هم ❤❤❤

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

سلام تاپیک حس ششمی قفل بود خواستم سوال بپرسم حست در مورد زندگی من چیه همه بیشتر بگی خوشحال میشم مرسی😍

🔴توجه توجه 🔴کاربری دست دو نفر خودم خواهرم🙃🙃 من  حسابم زهمه مردم این شهرجداست من امیدم بخدا بعد 👈خداهم بخداست 👉
2738
عزیزم اومدم صداش کردم تاپیکت قفل کردی

اره چیکار کنم باز میکنم صدا کن لطفا اگه میشه تو رو خدا چند تا نی نی یار مختلف و تگ کن باز قفل کنم میترسم آخه بیاد پر بازدید بشه من میخواستم اینو تو پیام شخصی برای نی نی یار بذارم ولی اشتباه تاپیک شد