2737
2739

انقدر زشته که از گفتنش شرم دارم واقعا ولی خیلی ترسیدم خونه هم تنهام گفتم بیام اینجا به شما بگم

یه آدم بیشعور و بی فرهنگ و بی شخصیت برای بار دومه که یه پد بهداشتی رو میندازه تو حیاط!(استفاده نشده هستش)

بعد جایی که میندازه میشه همراستا با پنجره واحد ما و چند واحد بالا سر ما.

الان نشسته بودم یهو شنیدم طبقه پایین اومده تو راهرو داره داد و بیداد میکنه که باز ... انداختن تو حیاط خاک تو سر بیشعورت کنن معلوم نیس از کجا پاشدی اومدی تهران اون شوهر بی ناموستم که غیرت نداره...

بچه ها من خیلی ترسیدم خیلی هم حس بدی بهم دست داد شوهرمم‌ شب خونه نیست از طرفی هم خیلی خیلی خیلی حساسه همسرم البته هر مردی حساسیت داره ولی من میدونم اگه چیزی به گوشش برسه هم دعوا میکنه هم اینکه چند شبی که در هفته خونه نیست همش میخواد زنگ بزنه هی نگران باشه و...

شاید واقعا به نظرتون موضوع مسخره ای باشه ولی من واقعا حالم بد شد حتی کل صورتم ازون موقع قرمزه و داغ شده.

کاش لاقل سمت ما نبود این داستان!

ولی من میگم یه خانم هیچوقت این کارو نمیکنه میگم شاید کار پسربچه ای چیزی باشه هان؟

من خودم انقد رو این چیزا حساسم حتی زباله آشپزخونه رو هم نمیذارم دم در که سرایدار ساعت ۹ بیاد ببره چون خجالت میکشم.

اه حالم بد شد😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چکارمسخره ای 

حالا اونی که داد زده منظورش کی هست؟

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2738
اخه چرا نگرانی؟چرا شوهرت نگران بشه؟بزرگش نکن چیزی نیس که یه بی فرهنگ بیشعور میندازه ... تو حیاط خودت ...

چون زیر پنجره منه همش میگم نکنه فکر کنن...

اخه واقعا خیلی کار زشتیه کاش واحدم اون طرف بود شاید برام مهم نبود

نمیدونم والا ولی من نمیدونم چرا به خودم گرفتم!

جون زیرپنجرت وساختمان سمت توبوده افکارت بدبرداشت کرده.

فردایجور بهشون برسون که ناراحتی ازین کار

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2706