2737
2739
عنوان

تزئین یخچال عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 70 پست
وواقعا اینجوری کسی گذاشته برا یخچالش،!؟😳 چ حوصله ای میخاد😑💔

اصلا کسی دیگه از این گوشت ها می خوره ؟

چقدر دست دستی شدن 😂😂

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
اصلا کسی دیگه از این گوشت ها می خوره ؟ چقدر دست دستی شدن 😂😂

😑😂😂🤦👌

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدا کامیون تزئین کنید 

نه میگفت چرا کارتن وسایل رو تو کامیون بدون تزیین اوردید . انگار داشتید اثاث کشی میکردید توقع داشت کارتون وسایل رو تک تک تزیین کنیم . سرش ی دعوا راه انداخت و گفت صبر کن دخترمو عروس کنم ببین چکار براش میکنم . 

2731
فقط جاری هام با خواهر و زن داداش هام 

خوبه شلوع پلوغ نیست

منم با ساده موافقم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
وواقعا اینجوری کسی گذاشته برا یخچالش،!؟😳 چ حوصله ای میخاد😑💔

اصلا حیف میشه مواد غذایی باید بعدش بریزن دور تو این گرونی 

اون گوشت دیگه قابل خوردن نیست بسکه دستمالی شده دوروزم تو یخچال بمونه دیگه هیچی 

ی کله پاچه بگیر ارایشش کن بذار وسط یخچال  مگه هنوزم روبان و ... میزنن همینجوری بذار

😂😂😂😂😂

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2738
نه میگفت چرا کارتن وسایل رو تو کامیون بدون تزیین اوردید . انگار داشتید اثاث کشی میکردید توقع داشت کا ...

عروسش کرد؟😐😂

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
الان این کارا خیلی ضایع هستش نکن عزیز من  بعدش هم خودت به دردسر میوفتی اون همه تزعینات باز کنی ...

اره هم موقع مصرف درد سر هم اینکه میگم بجا روبان و تزئین بیخودی مواد غذایی کامل بگیرم ک بهتره 

اووووق من اینطوری میبینم اشتهام کور میشه نمی‌دونم چرا

👌👌

2706