2733
2734

فک و فامیل های ما از مرند هستن خیلی هم رودربایستی دار. یه مدت شهر ما هستن‌. بعد فردا میان خونه ما. و به من گفتن ما خیلی غذای برنجدار خوردیم. زحمت نکش و برای ما فقطمیرزا قاسمی درست کن. بعد می گن از این املتی ها نمایش ها.. تخم مرغ نداره ها...

خو یعنی چی؟ الان فقط تخم مرغ نزنم؟ یا یه جور خاصیه؟

استرس گرفتم کسی می تونه کمکم کنه؟ روم نمیشه زنگ بزنم بپرسم... من خیلی تعطیلم که بلد نیستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذای گیلکیه 

بادمجون رو گاز کبابی کن پوستشو بکن تخم توشو دربیار 

چند تا سیر رنده کن باروغن تفت بده بعد بادمجون اضافه مبکنیم رب میزنیم کره پاستوریزه میرزیم نمک وفلفل  سرشو میزاریم یه ور تاجا بیوفته 

عالیه 

2731

بادمجون و کباب کن

تو کره سیر سرخ کن گوجه رنده شده اضافه کن اب گوجه ها کشیده شد و سرخ شد بادمجونا رو اضافه کن ادویه نمک و یکم زردچوبه

بادمجونارو بریز تو سبزی خوردکن دستی ی دست شدن بعد به گوجه اضافه کن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

میتونی نصف کره بریز بیشتر روغن

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
خیلیییی خیلییی ممنون. فکر کنم همینه که تخم مرغ هم نداره

بله منم با تخم مرغ دوست ندارم،خواهش میکنم

2738