2733
2739
سلام عزیزان کسی هست تومنطقه ستارخان بهبودی .شادمان . شهر ارا مدرسه غیر انتفاعی خوب بشناسه که کادرش خوب باشن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دخترم نیمه اول 89 میخوام سریع تر برای سال آینده ثبت نامش کنم و خیالم راحت شه خیلی فکر میکنم به این موضوع اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بگید
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بین بهبودی و شادمان هستم دخترمم امسال پیش دبستانی میخونه اما نه توی این منطقه، تزکیه میره ، توی سعادت آباد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
از مدرسشون خیلی خیلی راضیم هم از آموزششون هم از کادر مدرسه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من جیحون زندگی میکنم میگم دیگه دور تر از این نشه تا شهر ارا میبرمش ولی دورتر چون هر روز باید بره فکر کنم سختم بشه وگرنه تعریف سوده رو خیلی شنیدم تو اشرفی اصفهانی ولی نمیخوام اینقدر دور ببرمش

2738
با سرویس میره
پنجشنبه ها که تعطیلن و اونطور که شنیدم از سال دیگه هم پیش دبستانیا شنبه ها هم تعطیلن
سلام خانمی پیش دبستانیه هستی عاااالیه من خیلی تعریفشو شنیدم آدرس دقیقشو نمیدونم ولی اگه سرچ کنی سایتشو پیدا میکنی در ضمن یه سایتی هست به نام مدرسه کلوپ که واقعا سایت مفیدیه و میتونی اطلاعات خیلی خوبی در مورد مدارس منطقه ای که هستی به دست بیاری
خدایااگرروزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم توفراموش نکن بنده کوچکی داری بانوازش یاتلنگری آرام برایم یادآوری کن وجودت را همراهیت را مهربانی وبزرگیت را....
سلام عزیزم دختر منم نیمه دوم 88 هست من ستارخان هستم اولا برای پیش ثبت نام الان نیست اسفند ماه باید برای پیش ثبت نام انجام بدی چه مدرسه ای مد نظرت هست میخوای مذهبی باشه یا نه؟ اگر مذهبی نمیخوای موسسه پژوهشگران و ابو علی سینا خوبه سرچ کن ادرس مدارس میاد ابو علی سینا . خسرو جنوبی هست پژوهشگران هم خیابان حاجیپور امیر.. پژوهشگران به من خیلی نزدیکه زنگ هم زدم . گفتند الان هم میتونی بیایی.. بهمن هم تست دارن برای بچه اما من مدرسه مذهبی مد نظرم هست.. تمرکزم روی روشنگر هست که توی شهرک هست اگر مذهبی میخوای.. روشنگر و امام صادق خوب هستند اما شهر ک غرب هستند.. به ما که خانه امون ستارخان هست نزدیکه اما برای شما یک دور میشه. بازم سوالی داشتی در خدمتم.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
وای ممنون دوستان از راهنماییاتون نه نمیخوام زیاد مذهبی باشه مهم شاد بودن محیطش و. اینکه خیلی دور نباشه ممنون منم تعریف هستی شنیدم باید برم ببینم