2752
2734
عنوان

عجیب ترین و مشغول کننده ترین سوالی که داربد

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ک چی بشه

که زندگی کنیم که حق پایداری داشته باشیم برای هدفامون بجنگیم با هم مهربونم باشیم نظر شخصیم اینه به چیزایی که قرآن گفته عمل کنیم و به جاودانی برسیم 

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
چرا قرص و داروی اعصاب روی من اثر نداره 

شاید باید خودتون هم تلاش کنید 

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
2731
درباره گرایش جنسی یه نفر کنجکاوم

اینو دیگه نمتونم نظر بدم ولی واقعن برام خیلی ترسناکه که با ی فردی که صمیمی ترین دوستته همجنس و گرایش داشته باشه 

این که سریع فکرمون درگیر تیکه فلانی میشه درگیر دکور خونه فلانی درگیر آیند میشیم بدون این که از الان ...

اون قسمت آینده به خاطر دور اندیشی و حس بینهایت طلبی انسانه اما اون یکیش به خاطر احساسه  و چون زندگی در جامعه داریم اما باید سعی کنیم تیکه های الکی مهم نباشه چشم هم چشمی هم که از خصوصیات بی هدفیه اصن

عاره موافقم خودم یه مدته با یه سری کتاب شروع کردم خودمو اصلاح کنم 

میتونم بپرسم چه کتابایی چون من زمان ندارم کتاب بخونم تنها قرآنو میخونم

میتونم بپرسم چه کتابایی چون من زمان ندارم کتاب بخونم تنها قرآنو میخونم

خودت را به فنا نده 

نمی توانی به من آسیب بزنی 

راز 

اینا بیش تر واسه موفقیت فردی و مثبت اندیشیه فکر کردم اگه رو زندگیم متمرکز بشم خود به خود کاری به حرف مردم ندارم 

سخت نگیر شاد باش 

خودت را به فنا نده  نمی توانی به من آسیب بزنی  راز  اینا بیش تر واسه موفقیت فردی و ...

میدونی من چون خیلی درگیر درسم اصولن قرآن میخونم اما با آدمایی که اهل کتابن  معاشرت دارم حرفاشون مو نمیزنه و حتی خیلی چیزایی علمی می دنیای موازی جدید که کشف شده

میدونی من چون خیلی درگیر درسم اصولن قرآن میخونم اما با آدمایی که اهل کتابن  معاشرت دارم حرفاشون ...

عاره منم خیلی دوست دارم قرانو به بار بخونم واقعا منم یه سری چیزا خوندم که دقیقا دستورای دینه مخصوصا تو کتاب راز