2733
2739
عنوان

بعد ۲ سال انتظار رفتنی شدم😢😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3241 بازدید | 105 پست
اتفاقا ما هم برای جاب افر پیگیری کردیم میشه بگی از کدوم موسسه داری اقدام میکنی؟! 

موسسه نیست عزیزم وکیل کانادایی گرفتم  یکی از دوستامون رفتن ایشون کمک کردن بهمون، موسسه ها دلسوز نیستن باید خودتون اقدام کنید

کانادا

متاهلین؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااااای کاناداااا عشق من عاشق کانادام 😄😄😍😍 وای الهی همیشه موفق باشی میشه برای منم دعا کنی که سر ...

امیدوارم کارت جور شه گلم ۲ ساله استرس شدید دارم زندگیم رو هوا بود بچه هام دل به درس نمیدادن

موسسه نیست عزیزم وکیل کانادایی گرفتم  یکی از دوستامون رفتن ایشون کمک کردن بهمون، موسسه ها دلسوز ...

چقدر خوب

میشه اسم وکیلتون رو بگید بهم یا اگه امکانش هست شمارشون رو؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ارههههههههههه😆😆

خب دیگه سرتون گرمه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2740

هرچقدررررر تبریک بگم بازم کمه ، امیدوارم بهترینااااااا قسمت شما و تموم کسایی که رفتن بشه، همیشهههه دلتون شاد باشه و هر روز موفق‌تر و خوشحال‌تر از دیروز😘😘😘😘😘😘

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
امیدوارم کارت جور شه گلم ۲ ساله استرس شدید دارم زندگیم رو هوا بود بچه هام دل به درس نمیدادن

عزیزممم 

بچه هاتون چند ساله هستن 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
بسلامتي خيليم عالي 🥰💐😘 فقط سعي كن بموني كه اگه برگردي ديگه اينجا جهنمه واقعي ميشه

نه گلم با سختی میرم مگه دیوانم ول کنم به بچم قراره بورس بدن موقعیتش عالی میشه

چه جورم...😁

الحمدالله

عزیزم میتونم بپرسم رشته ای که براتون کار پیدا شده چیه؟! 

2706