2737
2734

تقریبا یه ماه پیش عمم منو به پسر برادر شوهرش معرفی کرده بود و به مائم گفت و قراره هفته بعد بیان 

من ۱۷سالمه و اقا پسر ۲۴

خونواده پسره شهرستان زندگی میکنن مائم یه شهرستان دیگه هستیم اما پسره قراره تهران خونه بگیره 

من میگم نمیتونم غربت بمونم مامانم میگه ماهی یبار بهت سر میزنیم اما میدونم نمیتونن 😭حالم خیلی بده 

نمیدونم چرا پسره به دلم نمیشینه 

بابام میگه دخترایی راه دور ازدواج کردن خوشبخت شدم فردا پس فردا ۲۵سالت میشه میبینی همه همسنات ازدواج کردن فقط تو موندی😭اصلا نمیتونم حرف بزنم میخوام حرف بزنم گریم میگیره

چجوری بگم نمیخوام 

الان زوده و ازدواج تو این سن مناسب نیست

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

نمونه بارز کودک همسری و ازدواج اجباری.

زیر بار نرو بدبخت میشی 

مال کجایی ک انقدر تفکرات عقب موندس؟؟؟😐😐👊🏻

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فشار بیار بگو نمیخای خجالتو گریه و اینچیزارو بذار کنار تو هنوز سنت برای ازدواج خیلی کمه و از طرفی از اون پسره خوشت نمیاد

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2728
اخه تو فامیلامون اکثر همسنام ازدواج کردن  کلا رسم طایفمونم همینه قبل ۱۸ازدواج میکنن🙁

مگه هر چی رسم‌بود درسته ؟؟برده داری هم رسم‌بود 

نظر منو‌بخوای الان خامی و بچه نمی‌تونی انتخاب درستی داشته باشی بزار برای بیست به بالا

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2738
منم همینجوریم  میگم شاید خونوادم صلاحمو میخوان ولی نمیدونم چیکار کنم🥺

عذر می‌خوام ولی خانواده اینجوری با تفکراتشون دارن زندگیتو نابود میکنن

😓نمیدونم اصلا چیکار کنم گیر کردم

مخالفت کن و بچسب به کنکور و درست

2706