2733
2739
استارترم مقصره

خبر ندارم قضیرو 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه باهاش بمونم گفتم دیگه باهات رابطه زناشویی ندارم گفت طلاق میدم زن میگیرم 

پس بهش اگه به خاطر همین من و میخوای همون بهتر که بری عزیزم به نظر من آدمی که میخواد بره رفتنی آخرش یه روز یه خاطر کاراش دوبارا ولش میکنی 

خیلی بد ذاته چون مادرش پشتشه منو میبینه مثل بچه یتیم کسی جز خدا روندارم

چند سالته چه نیازی به خانواده به درک که نمیخوادت رو پای خودت وایسا

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2731
چرا گف هرزه خدای نکرده چیزی ازت دیده

استاترمعلومه پاکه و کاری نکرده .چون کسی ک از خدا حرف زده تو چتاش همچین کاری رو نمیکنه.

بعضی مردها وقتی کم بیارن اینقد نامرد و پستن  ک با این کلمه همسرشونو خطاب میکنن.

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
پس بهش اگه به خاطر همین من و میخوای همون بهتر که بری عزیزم به نظر من آدمی که میخواد بره رفتنی آخرش ی ...

من دوری بچه رو طاقت ندارم گفت زن میگیرم نمیخوام زیر دست نامادری ببینم 😔😔

2740
استاترمعلومه پاکه و کاری نکرده .چون کسی ک از خدا حرف زده تو چتاش همچین کاری رو نمیکنه. بعضی مردها و ...

خوندم تاپیکشو شوهرش بخاطر اینکه زنش شب عروسی خونریزی نداشته بهش میگه دختر نبودی

استاترمعلومه پاکه و کاری نکرده .چون کسی ک از خدا حرف زده تو چتاش همچین کاری رو نمیکنه. بعضی مردها و ...

😔😔 چون میبینه جز خدا کسی رو ندارم خودش کسی رو داره هم از هر نظر حمایتش کنه راحت این حرفارو میزنه

آره مشکلم بچه 2سالشه وگرنه الان طلاق میگرفتم

یعنی بچه هم دارید عزیزم واقعا اگه مشکل جدی نیست نزار زندگیت خراب بشه گناه داره اون وافعا اگه میتونی یه فکر جدی بکن هم خودت وهم شوهرت و تغییر بده یاعلی بگو زندگیت و درست کن ححتی اگه شوهرت دلش باهات نیست تو راهش بیار باهاش حرف بزن 

یعنی بچه هم دارید عزیزم واقعا اگه مشکل جدی نیست نزار زندگیت خراب بشه گناه داره اون وافعا اگه میتونی ...

تو روحیه بچه اثر بدی میزاره😪

از این کاربری دو نفر استفاده میکنه   

واییی چرا خودکشی

ببین چرا می خوای زندگیتو ب خاطر ی مشت بی لیاقت خراب کنی نمی تونی با هاش زندگی کنی طلاق بگیر کار کن پیش روانشناس برو حالتو خوب کن

خدا یکی عشق یکی سکه یکی   همیشه سعی کن اونی باشی که شرایط و عوض می کنه نه اون که شرایط عوضش می کنه  
واییی چرا خودکشی ببین چرا می خوای زندگیتو ب خاطر ی مشت بی لیاقت خراب کنی نمی تونی با هاش زندگی کنی ...

آبجی من پسرم دوساله حتی گفته نمیزارم ببینیش طلاق هم راحت میتونه بگیره چون میدونه کسی پشتم نیست مثل یتیم هستم انگار بدون بچه من میمیرم😔😔

یعنی بچه هم دارید عزیزم واقعا اگه مشکل جدی نیست نزار زندگیت خراب بشه گناه داره اون وافعا اگه میتونی ...

میای خصوصی آبجی واقعا یکی رو میخوام ازش چند تا راهنمایی بگیرم به نتیجه برسم 😔

2706